Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Wypadek i uraz w pracy - Norwegia

5 Postów
Arci Baldi
(alibaba1972)
Wiking
Witam. Pierwszy raz od kilku lat jestem na zwolnieniu lekarskim po wypadku w pracy. Doznalem urazu kolana. Jestem ubezpieczony w Norwegii ,pracuje u norweskiego pracodawcy. Zglosilem wypadek do NAV. Otrzymalem GIRO za badania oraz RTG jak mam teraz postapic . Zaplacic czy im wyslac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Jaki są to kwoty?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Arci Baldi
(alibaba1972)
Wiking
590nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
opolo4
(opolo4)
Wiking
Zaplac .Dostales decyzje z NAV o uznaniu wypadku?
Dlasczego ty skladales raport o wypadku ,a nie pracodawca?
Po zakonczeniu leczenia mozesz sie starac o zwrot od ubezpieczyciela
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
alibaba1972 napisał:
590nok



...zapłaciłes tzw.wkład własny
...za wizyte zwykłą 152 kr
...jak wykonano jakiekolwiek badania czy tez konsultacje to okolo 350 kr...
...bandaz ,opatrunek,etc to tez może byc plus...
...czyli normalne opłaty które musisz zapłacic
...zwrotu nie dostaniesz
...ludzie plota bzdury
...chyba ,że przekroczysz pewna kwote wydatkow i otrzymasz FRIKORT
...to i tak pewne badania moga byc dalej nierefundowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
alibaba1972 napisał:
590nok


...to sa grosze jakkolwiek....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jony jony
(jony1925)
Wiking
Zapłać Zostaw rachunki za wizyty i leki Skoro masz ubezpieczenie ,które opłaca ci pracodawca Po zakończeniu leczenia złożysz je do ubezpieczalni Mi uznali 1 procent stałego uszczerbku co równało się 20 tys w Sparebank plus zwrot za wizyty Frikort otrzymasz dopiero po przekroczeniu 2205 koron za wizyty lekarskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
po pierwsze nie Ty zglaszasz melding om yrkesskade tylko twoj pracodawca do Nav, jak dostaniesz po okolu tzw godkjenning av yrkesskade to wysylasz druki do Helfo o bedziesz mial zwrot ale tylko do 6 mies. Jak masz zatwierdzony wypadek przy pracy od Nav to pokazujesz to u lekarza i nic nie placisz za wizuty tak samo rtg , MRi, ultralyd oraz za fizjoterapeute. radze Ci odrazu poszukac fizjoterapute bo czas oczekiwania jest ok miesiac lub wiecej

te 590 kr to pewno masz z pogotowia czyli legevakt, zaplacic musisz czy chcesz czy nie a poznij zalaczasz to do Helfo i Ci oddadza pieniadze jak bedziesz mial zatwierdzony wypadek z nav( czas oczekiwania ok 3 tyg na decyzje)

Pozatym przypilnuj aby pracodawca wyslal dokument inntektsopplysnigner om arbeidstaker do folketrygd czyli o twoich zarobkach zeby mogli wyliczyc ile dostaniesz chrobowego, do tego musi byc wysylany tez oppfølgingsplann co miesiac przez pracodawce ale to powienienes juz wiedziec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
alibaba1972 napisał:
Witam. Pierwszy raz od kilku lat jestem na zwolnieniu lekarskim po wypadku w pracy. Doznalem urazu kolana. Jestem ubezpieczony w Norwegii ,pracuje u norweskiego pracodawcy. Zglosilem wypadek do NAV. Otrzymalem GIRO za badania oraz RTG jak mam teraz postapic . Zaplacic czy im wyslac ?

Sprawdź też czy należy Ci się odszkodowanie
--> www.mojanorwegia.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy-norwegia
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok