Witam ,chciałam zapytać czy orientuje się ktoś jak to jest z numerem personalnym ? Czy może odebrać ktos inny np siostra za brata ?
8 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...