witam, czy takimi ogłoszeniami - norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-...z-obuwiem-stavanger/ warto sobie w ogóle zawracać głowę? chodzi o to, czy ktoś korzystał np. z danej firmy, czy są wypłacalni, itp.
8 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Firma KM Entreprenor oferuje swoje usługi na terenie Oslo i okolic w zakresie: - wylewki samopoziomujące z samochodu (każda wielkość) - wylewki dekoracyjne - żywice epoksydowe / epoxy (graże/hale/zakłady produkcyjne) - iniekcje chemiczne Pracujemy wyłącznie na materiałach renomowanych producentów. Dla wygody klienta wylewki samopoziomujące mieszamy w samochodzie z pompą i gotową masę wpompowywujemy na dowolne piętro bez zbędnego kurzenia i brudzenia w budynku. ...