Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytanie o agencje pracy. - Norwegia

Czytali temat:
7 Postów
Damian Ell
(DamianEll)
Wiking
Witam serdecznie wszystkich.
Chciałem zapytać Was o agencje pracy która nazywa się Amploy AS z Varhaug.
Zna ktoś tą agencję ? Może ktoś z Was miał lub ma doświadczenia z tą agencją pracy.
Jestem w Polsce i mam zamiar przyjechać do Norwegii ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego pracodawcy.
Będę wdzięczny za każdą informację.
Pozdrawiam Damian.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
DamianEll napisał:
Witam serdecznie wszystkich.
Chciałem zapytać Was o agencje pracy która nazywa się Amploy AS z Varhaug.
Zna ktoś tą agencję ? Może ktoś z Was miał lub ma doświadczenia z tą agencją pracy.
Jestem w Polsce i mam zamiar przyjechać do Norwegii ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego pracodawcy.
Będę wdzięczny za każdą informację.
Pozdrawiam Damian.


Więcej na temat agencji znajdziesz tutaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy
Zgłoś wpis
25 Postów
CYPIS7
(CYPIS7)
Wiking
DamianEll napisał:
Witam serdecznie wszystkich.
Chciałem zapytać Was o agencje pracy która nazywa się Amploy AS z Varhaug.
Zna ktoś tą agencję ? Może ktoś z Was miał lub ma doświadczenia z tą agencją pracy.
Jestem w Polsce i mam zamiar przyjechać do Norwegii ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego pracodawcy.
Będę wdzięczny za każdą informację.
Pozdrawiam Damian.

firma zalozona w marcu tego roku www.proff.no/selskap/amploy-as/varhaug/f...%C3%B8ring/Z0IWLXFI/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arek krol
(arkas)
Wiking
Amploy AS z Varhaug
powstala 20.03.2017
firma sprzatajaca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Damian Ell
(DamianEll)
Wiking
KasiaKacz napisał:
DamianEll napisał:
Witam serdecznie wszystkich.
Chciałem zapytać Was o agencje pracy która nazywa się Amploy AS z Varhaug.
Zna ktoś tą agencję ? Może ktoś z Was miał lub ma doświadczenia z tą agencją pracy.
Jestem w Polsce i mam zamiar przyjechać do Norwegii ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat tego pracodawcy.
Będę wdzięczny za każdą informację.
Pozdrawiam Damian.


Więcej na temat agencji znajdziesz tutaj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy


Dziękuję za pomoc ale niestety nie ma tam żadnej informacji na temat tej agencji ale mimo to jeszcze raz dziękuje za odzew.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok