czesc , mam pytanie odnosnie tabeli podatkowej , to znaczy pracodawca wydał mi Bekreftelse pa D-Nummer a juz tej strony z tabela podatkowa nie dostałem , czy jest ona mi do czegoś potrzebna czy niema sie czym martwic ?
9 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy osoby, która w ciągu ostatniego roku sprowadziła swój samochód z Norwegii do Polski lub dopiero planuje to zrobić. Oferujemy pomoc w odzyskaniu części opłat. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to szukamy właśnie Ciebie! A może znasz kogoś, kto sprowadził swój samochód z Norwegii do Polski? Daj mu znać, że pomożemy w tej sprawie. Zapraszamy do wypełnienia formularza. Formularz lub kontaktu na info@multinor.no