Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Imprezy Sportowe - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Agata Bachanek
(AgataBachanek)
Wiking
Witam,

Moi drodzy będę wdzięczna za pomoc. Jestem instruktorką fitness. Czy ktoś z Was wie czy osoba z Polski może prowadzić jednodniowe imprezy fitnessowyce w Norwegii? Chciałabym jak wygląda organizacja takich imprez w Norwegii.
Mam następujące pytania :
1. Czy osoba, która nie posiada obywatelstwa norweskiego może organizować imprezy fitnessowe na około 250 osob?
2. Gdzie trzeba zgłosić organizację takiej imprezy i kto może ją ubezpieczyć?
3. Jeżeli mogę legalnie zorganizować taką imprezę, to jak wygląda sprawa rozliczeń podatków? Czy rozliczam się w Polsce czy w Norwegii ?
4. Czy jednodniową imprezę "fitnessową" może prowadzić osoba, która ma uprawnienia trenera w Polsce ale nie ma takich uprawnień wydanych przez organizację norweską?
5. Do kogo ewentualnie możemy się zwrócić z prośbą o wsparcie związne z promocją zdrowego stylu życia w Norwegii?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karolina Bartosz
(KarolinaBartosz)
Wiking
Witam. Z chęcią podejmę z Tobą konwersacje na temat Twojego posta. Myśle, ze lepiej bedzie jesli podejmiemy kontakt telefoniczny lub emailowy. Jesli jestes zainteresowana to daj znac pod jakim numerem lub adresem mogę sie z Tobą skontaktować. Pozdrawiam Karolina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
AgataBachanek napisał:

4.Czy jednodniową imprezę \"fitnessową\" może prowadzić osoba, która ma uprawnienia trenera w Polsce ale nie ma takich uprawnień wydanych przez organizację norweską?
5.Do kogo ewentualnie możemy się zwrócić z prośbą o wsparcie związne z promocją zdrowego stylu życia w Norwegii?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie.

4. Kazdy moze, jezeli mu sie tylko chce. Kolezanka pracuje w osrodku fitness jako trener. Oprocz checi i zapalu to nie ma ona zadnych oficjalnych uprawnien (na papierze), choc kiedys w swoim czasie byla mistrzem Europy w czyms tam (nie jako przedstawiciel Norwegii).
5. Jezeli chcesz na tym zarabiac, to zadne wsparcie ci sie nie nalezy. Wsparcie to daje sie organizacjom, co dzialaj na zasadzie klubow zainteresowan lub dzialanosci charytatywnej (czyli zbiorka pieniedzy na wyzszy cel).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok