Witam! Chciałbym dowiedzieć się czy cieżko dostać jakaś dosyć fajna prace w Norwegii ?. Moze ktoś by mi podpowiedział co i jak czy szukać przez jakaś agencje czy w jakiś inny sposób ? Z góry dziekuje za odpowiedzi.
9 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe