Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kredyt w sbv - Norwegia

Czytali temat:
marcin sarnecki jan paweł Prz Jar Jan Maryjan Paweł P Leszek Maliszewski Ewa Adam hei!sandokan Ole_Nordmann anita2017 Przybylska (1633 niezalogowanych)
2 Posty
anita2017 Przybylska
(anita2017)
Wiking
Czy ktos orientuje sie czy prawdą jest, ze bez norweskiego paszportu nie mozna otrzymac zwyklego konsumenckiego kredytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Nie jest to prawda.Banki to pijawki,ktore same zaczna wysylac do ciebie poczta oferty kredytowe.Jedyny, ale jedyny warunek to zdolnosc kredytowa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
anita2017 Przybylska
(anita2017)
Wiking
Tak tez myslalam od zeszlego roku splacam kredyt mieszkaniowy, wtedy nie bylo problemu, dzisiaj potrzebowalam 10000 i dostalam odpowiedz ze nie, poniewaz nie mam norw. Paszportu. Chcialam zobaczyc regulaminy, ktore reguluja zasady udzielania kredytów. Chcialam dostac dowod na to, ze zasady sie zmienily. Niestety w obsludze klienta nie mieli zadnych regulaminow. Smiechu warte.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
tu sie ukryles kolego powoli was wylapuje bo za wasze wpisy wczorajsze zglosilem sprawe na policje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
zdzisek778 napisał:
tu sie ukryles kolego powoli was wylapuje bo za wasze wpisy wczorajsze zglosilem sprawe na policje

A ty to jakis ORMO-wiec jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
nie guwniarzu za takie hamstwo to bedziesz beczal bo ja nie odpuszcze nie bedzie mnie tu jakis smarkacz wyzywal a ja sie juz osobiscie nie brudze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
zdzisek778 napisał:
nie guwniarzu za takie hamstwo to bedziesz beczal bo ja nie odpuszcze nie bedzie mnie tu jakis smarkacz wyzywal a ja sie juz osobiscie nie brudze

A to bylo do mnie czy kolo mnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
ty old trzepakowy to nie chodzi o te forum to nie ego a odpowiedz na hamstwo ktore tepic trzeba i bede i tyle a o jakie forum chodzui to ty wiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Pany cos takiego moze wam napisze . Kazdy mierzy Swoja miara wiec w tamtym zaszlym temacie ktos rzucil sie do komentarza wedle siebie . Po co dalej to bylo rozwijac ? Ludzie sa rozni a buractwa nie brak . Ktos se pierdnal i trzeba bylo przewietrzyc a nie grzebac w gownie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Osmielam sie nadmienic, ze pierd to jeszcze nie gowno. To znaczy gowno jest, nie przecze..........ale nie z pierdu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok