Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

flislegger - Norwegia

18 Postów

(marcinflislegger)
Wiking
glazurnik z 5 letnim doswiadczeniem w norwegii + 10 w pl, z kompletem dokumentow ,samochodem szuka pracy w oslo i okolicach. prosze i info jezeli ktos cos wie ? pozdrawiam marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
marcinflislegger napisał:
glazurnik z 5 letnim doswiadczeniem w norwegii + 10 w pl, z kompletem dokumentow ,samochodem szuka pracy w oslo i okolicach. prosze i info jezeli ktos cos wie ? pozdrawiam marcin

Tutaj zobacz, codziennie pojawiają się nowe oferty pracy: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
18 Postów

(marcinflislegger)
Wiking
yh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(marcinflislegger)
Wiking
marcinflislegger napisał:
glazurnik z 5 letnim doswiadczeniem w norwegii + 10 w pl, z kompletem dokumentow ,samochodem szuka pracy w oslo i okolicach. prosze i info jezeli ktos cos wie ? pozdrawiam marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(marcinflislegger)
Wiking
tak bo tylko jeden glazurnik na swiecie jest . czytaj wyraznie szukam w oslo i okolicy .prace obecnie mam ale chce zmienic rejon .ale oczywiscie koleny koles co zjadl rozum hihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(marcinflislegger)
Wiking
widze ze nie ma co pisac tutaj nic bo same madroski !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
adam sørby
(AdamBomb)
Wiking
pytac mozna chyba nie? cos masz z muzgiem, ole nordmann,bo ola nordmann byl zajety?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
pytac mozna chyba nie? cos masz z muzgiem, ole nordmann,bo ola nordmann byl zajety?

Muzg po albansku to zmierzch. Co ma Ola/Ole ze zmierzchem wspolnego?
Ja sie tez pytam, bom ciekaw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
adam sørby
(AdamBomb)
Wiking
Satan napisał:
napisał:
pytac mozna chyba nie? cos masz z muzgiem, ole nordmann,bo ola nordmann byl zajety?

Muzg po albansku to zmierzch. Co ma Ola/Ole ze zmierzchem wspolnego?
Ja sie tez pytam, bom ciekaw.


tacy wielcy norwedzy ze tego nie zrozumieli...wow...a twoje albaniskie to mam gdziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok