Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Witam - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 pawel pietruniak Mateusz Grochocki Patryk Mańczuk boj fra oszlo icek1 sweet man andrzej32 Ja Gabriel Ole_Nordmann Piotrek M bielecki ARTUR14 (1066 niezalogowanych)
4 Posty
ARTUR14
(ARTUR14)
Wiking
zlota raczka,z duzym doswiadczeniem przy pracach wykonczeniowych mieszkan domow,szukam stalej pracy w Norwegi posiadam zdjecia swoich prac,pomoze ktos ,bede wdzieczny,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ARTUR14
(ARTUR14)
Wiking
Czesc dzieki za zaiteresowanie,nigdy nie bylem w Norwegi,mieskam w Szkocji obecnie jestem na swieta w Polsce,chcialbym znalesc prace blizej Polski,dlatego szukam jakiegos kontaktu w Norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
ARTUR14 napisał:
Czesc dzieki za zaiteresowanie,nigdy nie bylem w Norwegi,mieskam w Szkocji obecnie jestem na swieta w Polsce,chcialbym znalesc prace blizej Polski,dlatego szukam jakiegos kontaktu w NorwegiSłaba argumentacja, a zwłaszcza to słowo bliżej.
Ponieważ gdy się weźmie pod uwage jazdę autem po drogach, pomijając promy, to tak do Glasgov jak i do Oslo odległość jest porównywalna.
A co dopiero Stavanger, Trondheim lub Narvik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Zorro Zorro
(Zorro07)
Wiking
na finn.no oglaszaja sie agencje pracy itd..wymagaja albo dobrych dokumentow i recenzji albo maja inne wymagania..ja mam inna technike na szukanie pracy..nie ejst to nic niezwyklego..po prostu biore dokumenty i jezdze od firmy do furmy,staram sie dotrzec do osoby kompetentnej zajmujacej sie personelem szef,szef serwisu i z nim romzawiam..nic nie zastapi kontaktu osobistego nawet jak norweski mam ubogi a angioelski kalecze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ARTUR14
(ARTUR14)
Wiking
Ta witrna sie nie otwiera,moze znajde ,musze cos znalesc.bo ta szkocja mi sie znudzila,potrzebuje nowych doznac zmiany miejsca ,jestem otwarty na propozycje pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
ARTUR14 napisał:
Ta witrna sie nie otwiera,moze znajde ,musze cos znalesc.bo ta szkocja mi sie znudzila,potrzebuje nowych doznac zmiany miejsca ,jestem otwarty na propozycje pracy
Ta witryna się otwiera tylko trzeba skopiować linka i wkleić w wyszukiwarkę, ponieważ to forum blokuje niektóre strony gdy się chce wejść bezpośrednio z forum.
O! z tymi nowymi doznaniami, to już lepiej brzmi.
W tym przypadku, wybór Norge to pódło w ogromnym rozmiarze.
To tak jakby wejść z tornada pod mżawkę.
Na porządne doznania, wybierz sobie lepiej inną część Królestwa, na ten przykład przeciwstawną do obecnej.
Język, obyczaje i te inne wszak znasz, to i sobie dasz radę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok