Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypadek w pracy - Norwegia

2 Posty
Blazej1
(Blazej1)
Wiking
Dzien dobry,
pierwszy raz przyjechałem do Norwegii i kompletnie nie orientuje sie jak działa tutejsze prawo. Po dwóch tygodniach w pracy uległem wypadkowi i od razu pojechałem do szpitala. Prześwietlenie wykazało złamanie i założono mi gips oraz wypisano zwolnienie lekarskie, które przekazałem pracodawcy. Mam podpisana umowę o prace natomiast aktualnie jestem na okresie próbnym. Z tego co wiem, jestem ubezpieczony. Jakie prawa mi przysługują? Czy bede miał normalnie wypłacaną pensje w postaci "chorobowego"? Czy mam ubiegać sie o odszkodowanie? Co mam robic? Liczę na wasza pomoc.
Pozdrawiam, Błażej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Blazej1 napisał:
Dzien dobry,
pierwszy raz przyjechałem do Norwegii i kompletnie nie orientuje sie jak działa tutejsze prawo. Po dwóch tygodniach w pracy uległem wypadkowi i od razu pojechałem do szpitala. Prześwietlenie wykazało złamanie i założono mi gips oraz wypisano zwolnienie lekarskie, które przekazałem pracodawcy. Mam podpisana umowę o prace natomiast aktualnie jestem na okresie próbnym. Z tego co wiem, jestem ubezpieczony. Jakie prawa mi przysługują? Czy bede miał normalnie wypłacaną pensje w postaci \"chorobowego\"? Czy mam ubiegać sie o odszkodowanie? Co mam robic? Liczę na wasza pomoc.
Pozdrawiam, Błażej.


Skieruj zapytanie poprzez ten formularz : www.mojanorwegia.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy-norwegia

Odpowiedzą Ci na Twoje pytania
Zgłoś wpis
44 Posty
icek1
(icek1)
Nowicjusz
protokol z wypadku jest? jak jest to 100% platne , jak nie ma to nic nie placa
odszkodowania nie ma ,jest zwrot za utrate zarobkow po wyleczeniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Blazej1
(Blazej1)
Wiking
Kto wypisuje taki protokół? Mam pełna dokumentacje ze szpitala.
Wyczytałem ze dopiero po 4 tygodniach ma sie płatne, a ja jestem dwa tygodnie. Czy moze ktos to potwierdzić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
Zostaw nr tel zadzwonie do ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Maniek112
(Maniek112)
Wiking
Chyba nie trzeba przepracować miesiąc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok