Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomocy jakie druki potrzebne do odszkodowania z nav.. - Norwegia

Czytali temat:
tomasz wasowicz Agata Dymna Marcin Stefanowski Ewa Adam izabella1 HeartB Krzychu2 (826 niezalogowanych)
10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Witam wszystkich mam takie pytanie jestem po wypadku siedze na chorobowym i chcialem sie dowiedziec jakie druki są potrzebne do wypełnienia o odszkodowanie z nav-u i jeszcze jedna sprawa jak skonczy mi sie chorobowe to przysługuje zasilek tylko nie wiem jaki i jakie dokumenty są potrzebne by sie starac o ten zasilek jak ktos może to bardzo prosze o pomoc .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Irena Pettersen
(IrenaPettersen)
Wiking
raczej to powinienes sie starac o odszkodowanie z firmu ubezpieczeniowej w Norwegi bo napewno jestes ubezpieczony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Tak bede sie starał mam adwokata ale z tego co adwokat powiedzial to z nav mam sie starac sam albo poniesc chore koszta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1) Online
Stały Bywalec
fri rettshjelp obejmuje 10 godzin pracy adwokata, np. pomoc przy odszkodowaniu z NAV i jest pokrywana przez rzad norweski. Pomoc adwokata wobec firmy ubezpieczeniowej tez nic Cie nie kosztuje, jest wliczona w ubezpieczenie i nie ma wplywu na wysokosc odszkodowania. Ktos naopowiadal Ci bzdur. Oczywiscie, w NAV to Ty masz dzialac, nikt Cie za raczke nie bedzie prowadzil. Adwokat nie bedzie za Ciebie chodzil na spotkania (oppfølgingsmøte, dialogmøte). W Twoim interesie jest dostarczac zwolnienia, opinie lekarzy itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
tomasz wasowicz
(tomasz81)
Wiking
Tak rozumiem ja mam adwokata tylko ze za sprawy dotyczace nav-u bede ponosil dodatkowe koszty bo za sprawe z ubezpieczycielem pokrywa ubezpieczalnia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok