Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Proszę o pomoc - Norwegia

7 Postów
Fasolka1
(Fasolka1)
Wiking
Witam,podczas pobytu w Polsce uleglam powaznemu wypadkowi. Nav Internasjonalt wyplaca mi chorobowe, ale niedlugo minie rok jak jestem na zwolnieniu. Niestety przed wypadkiem pracowalam w No dwa lata co dyskwalifikuje mnie w staraniu sie o AAP. Moj powrot do pracy fizycznej jest wykluczony przez lekarza,jak i powrot do No poniewaz jest to zbyt dluga podróż. Pracodawca najprawdopodobniej mnie zwolnieni,i chcialabym wiedziec co dalej? Czy otrzymam dagpener, skoro dalej jestem chora,i jesli tak to na ile,czy to będzie potraktowane jako przeniesienie zasilku do PL? Skoro w dalszym ciagu jestem niezdolna do pracy,to przeciez te 3 miesiace nie daja mi zadnych szans na znalezienie pracy.Czy sa jakies inne świadczenia na ktore moge liczyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(jasta 102)
Stały Bywalec
Fasolka1 napisał:
Witam,podczas pobytu w Polsce uleglam powaznemu wypadkowi. Nav Internasjonalt wyplaca mi chorobowe, ale niedlugo minie rok jak jestem na zwolnieniu. Niestety przed wypadkiem pracowalam w No dwa lata co dyskwalifikuje mnie w staraniu sie o AAP. Moj powrot do pracy fizycznej jest wykluczony przez lekarza,jak i powrot do No poniewaz jest to zbyt dluga podróż. Pracodawca najprawdopodobniej mnie zwolnieni,i chcialabym wiedziec co dalej? Czy otrzymam dagpener, skoro dalej jestem chora,i jesli tak to na ile,czy to będzie potraktowane jako przeniesienie zasilku do PL? Skoro w dalszym ciagu jestem niezdolna do pracy,to przeciez te 3 miesiace nie daja mi zadnych szans na znalezienie pracy.Czy sa jakies inne świadczenia na ktore moge liczyc?
Juz rok? Tzn ze krolestwo rente powinno Ci placic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Fasolka1
(Fasolka1)
Wiking
No właśnie do renty tez trzeba być członkiem ubezpieczenia 3 lata przed wypadkiem . Tak przynajmniej jest wszedzie napisane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Fasolka1
(Fasolka1)
Wiking
Szukalam na roznych forach ale nic nie udalo mi sie znaleźć. Chyba faktycznie musze skontaktować się z prawnikiem i uzyskac porade. Dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Fasolka1
(Fasolka1)
Wiking
Dziękuję za info zawsze to jakas poszlaka a moze moglibyscie mi polecic jakiegos prawnika z którym moglabym byc w kontakcie z Polski,i zeby nie byl masakrycznie drogi a rzeczowy ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Norweski-polski.no najlepsi prawnicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Fasolka1
(Fasolka1)
Wiking
Dziękuję jeszcze raz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok