Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przewalańce - Norwegia

Czytali temat:
13 Posty

(Fixon)
Wiking
Prayjeczali )) wałki kręcic zamiast normalnie pracować,a potem inni za to bekają,a parusię uda wałek zrobić ,na tym polega polska mentalność,i gdzie byśmy się nie znaleźlitam mamy lipę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Fixon napisał:
Prayjeczali )) wałki kręcic zamiast normalnie pracować,a potem inni za to bekają,a parusię uda wałek zrobić ,na tym polega polska mentalność,i gdzie byśmy się nie znaleźlitam mamy lipę.

Z jakiego kraju pochodzisz i tak nieudolnie uzywasz Google translate?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przecież i tak jakaś polaczyna doniesie do norków
u mnie dobrze wiedzą, że takie zwolnienie kosztuje 50 złotych
i to nie ode mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Fixon)
Wiking
Mam klawiaturę padniętą,poligloto ,domyś śię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
hei!sandokan napisał:
Z jakiego kraju pochodzisz i tak nieudolnie uzywasz Google translate?
z Polski na pewno nie pochodzi
kapoka by nie miał na sobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Fixon napisał:
Mam klawiaturę padniętą,poligloto ,domyś śię.


Krolewska rezydencje w Londynie masz wpisana jako lokalizacje...
To zobowiazuje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Ingve napisał:
hei!sandokan napisał:
Fixon napisał:
Prayjeczali )) wałki kręcic zamiast normalnie pracować,a potem inni za to bekają,a parusię uda wałek zrobić ,na tym polega polska mentalność,i gdzie byśmy się nie znaleźlitam mamy lipę.

Z jakiego kraju pochodzisz i tak nieudolnie uzywasz Google translate?

A dlaczegoz to zawsze znajdzie się polak co to w detektywa bawic się zechce a ,pojęcia o kryminologii nie ma za grosz na ten psiklad,gosc dopsze napisał,a wy się czepiacie literek,gdy dobsze wiecie o czym mowa,ja np. go dobrze rozumiem i jeg er enig,



wot ta fak ? to tez po polsku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
Ingve napisał:
no dopsze,tylko,ze to prawda stara jak polska emigracja,wiem,ze to trwa nadal,ze nadal funkcjonuje w Europie polak co to przeczytal cos w internecie,cos o własnym ego,cos o umyśle ludzkim,ze to wlasnie on jest tym wybrancem,i ze to on ma kierowac ludzmi,(to,ze edukacje zakonczyl na poziomie szkoły podstawowej czy sredniej ale prowadzonej przez ludzi z lasow) to inna rzecz...wiem,ze 100 000 jest już w Norwegii tego typu polakow i co?? co dalej??Czy polak 3 kategorii jest lepszy od Norwega?,a czy ma być lepszy?,nie , ten polak ma tylko pracować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
hei!sandokan napisał:
Ingve napisał:
no dopsze,tylko,ze to prawda stara jak polska emigracja,wiem,ze to trwa nadal,ze nadal funkcjonuje w Europie polak co to przeczytal cos w internecie,cos o własnym ego,cos o umyśle ludzkim,ze to wlasnie on jest tym wybrancem,i ze to on ma kierowac ludzmi,(to,ze edukacje zakonczyl na poziomie szkoły podstawowej czy sredniej ale prowadzonej przez ludzi z lasow) to inna rzecz...wiem,ze 100 000 jest już w Norwegii tego typu polakow i co?? co dalej??Czy polak 3 kategorii jest lepszy od Norwega?,a czy ma być lepszy?,nie , ten polak ma tylko pracować.


Sryyy. mialo byc ... Baran
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Fixon)
Wiking
No,ma pracować,bo chce coś osiągnąć,a ty się wybierasz ,tylko na wypłatę czekać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok