Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

26 Postów
Optimus
(Optimus)
Wiking
Panie złoty. Od kiedy jest się nielegalnym mieszkańcem kraju, jeśli ma się nieważny paszport z ojczyzny? Wiedziałem że tej strony używają w większości ludzie z IQ rośliny, ale twoje zniża się do doniczki, w dodatku pustej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek LLLLLLLLLLL
(Marekpraca)
Wiking
Ta najpierw niech kupi bilet w bankomacie a pozniej niech wsiada na bankomat i leci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Optimus napisał:
Witam, czy jest możliwość lotu samolotem używając tylko karty bankowej? Kolega nie ma paszportu ani dowodu polskiego.
Tak, ale tylko loty krajowe. Zeby lecieć poza Norwegię karta nie wystarczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
niech sprobuje leciec na paszporcie Polsatu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Ingve napisał:
Hilton napisał:
Optimus napisał:
Witam, czy jest możliwość lotu samolotem używając tylko karty bankowej? Kolega nie ma paszportu ani dowodu polskiego.
Tak, ale tylko loty krajowe. Zeby lecieć poza Norwegię karta nie wystarczy.

Nie jest to do końca pewne,poniewaz,nie wiem co to jest \"karta bankowa\"
może chodzi tam o karte ,której uzywaja pracownicy banku gdy przychodzą do pracy..
a jeśli nawet kolega/zanka pomylila z bankomatowa,to nadal ,brakuje ,z jakiego banku?jst wiele,ktore nie sa Norweskimi,jak Resurs,Santander i 10 innych.3 lata temu leciałem do Trømso z Oslo,SAS-em,to wystarczylo,ze miałem tylko karte bankomatowa z DNB


Chodziło mi o kartę bankową, wydaną przez norweski bank, karta musi byc ze zdjęciem.
Sama kilkukrotnie latałam "na kartę".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Mateusz Grochocki
(Manio860)
Wiking
Taka ciekawostka zgubiłem wszystkie dokumenty w Niemczech i co lecimy może się uda hehe nie wiem jakiego miałem fuksa ale udało się z Düsseldorf z przesiadka w Zürich (kolejna odprawa) i do oslo sam byłem w szoku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok