Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Udi - Norwegia

Czytali temat:
Rafal_ R6 Jan Maryjan Ryszard Rudnicki Kasia Madaj Tomasz Zając MultiNOR Konsultant marek zegarek Kasia K Pau La hei!sandokan Cortez1 N Jakubszostak pippina Jacek Lazarski (1635 niezalogowanych)
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Hej.
Jak to jest z ta rejestracją w udi? Będąc jeszcze w Polsce mogę się na stronie zarejestrować i oni sami ustalą termin wizyty? Czy wizyta będzie w konkretnym posterunku czy urządzie? tzn chodzi o konkretne miasto? Słyszałem że czas oczekiwania jest dość spory więc czy można to zarejestrować przed wyjazdem?
I jeszcze jedno pytanie... jeżeli nie posiada się umowy o pracę to mimo to rejestruje się jako poszukujący pracy tak/?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Przed przyjazdem mozesz sobie jeszcze zarezerwowac darmowe mieszkanie i zasilek na czas szukania pracy!!!

A tak na powaznie to w Norwegii mozesz przebywac i pracowac do 3 miesiecy w ciagu roku, bez potrzeby rejestracji w UDI.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Wiem, ale pytam bo chcę się zarejestrować....
Wiem że się czeka więc pytam czy przez internet już z Polski się nie zarejestrować przecież i tak wyznaczają termin z opóźnieniem.
Pytałem także czy wyznaczona przy rejestracji wizyta jest przyporządkowana do urzędu w konkretnym mieście?
I czy to prawda że przy rejestracji jako poszukujący pracy legalnie mogę być 6 miesięcy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a masz co włożyć, aby pracy szukać 6 miesięcy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Pytanie było czysto teoretyczne.
Za trudne?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
Jakubszostak napisał:
Pytanie było czysto teoretyczne.
Za trudne?
Nie jest trudne tylko bardzo głupie jak na to forum. Wystarczy zajrzeć na ogólne informacje, portalowe, wpisując odpowiednie pytanie i masz dziesiątki, jak nie setki odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Przepraszam widocznie nie doceniłem klasy. Ktoś mi kiedyś polecił to forum.
Oprócz ludzi (pewnie garstki) których nie chce szufladkować z resztą i których przepraszam za ten wpis jest dużo obraźliwych i często wulgarnych oraz wyśmiewających wpisów pochodzących od zacnych bywalców tego forum. Chcesz mi powiedzieć że zadanie konkretnego pytania na które wystarczyła by jedna konkretna odpowiedz zamiast pustych słownych zaczepek nudzących się ..... . Szkoda gadać.
Nie narzekam,bo akurat ja gdy o coś pytam przeważnie znajdę taką odpowiedz od Was między wersami banialuk innych wpisów za co dziękuje.
Ale "za głupie na to forum" mnie trochę wytrąciło...

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zadajesz naprawde glupie pytania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Jakubszostak
(Jakubszostak)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

()
Wyjadacz
Jakubszostak napisał:
Przepraszam widocznie nie doceniłem klasy. Ktoś mi kiedyś polecił to forum.
Oprócz ludzi (pewnie garstki) których nie chce szufladkować z resztą i których przepraszam za ten wpis jest dużo obraźliwych i często wulgarnych oraz wyśmiewających wpisów pochodzących od zacnych bywalców tego forum. Chcesz mi powiedzieć że zadanie konkretnego pytania na które wystarczyła by jedna konkretna odpowiedz zamiast pustych słownych zaczepek nudzących się ..... . Szkoda gadać.
Nie narzekam,bo akurat ja gdy o coś pytam przeważnie znajdę taką odpowiedz od Was między wersami banialuk innych wpisów za co dziękuje.
Ale \"za głupie na to forum\" mnie trochę wytrąciło...
Pozdrawiam
Zamiast tu się nieudolnie produkować i przekomarzać, w tym samym czasie wpisał byś sobie w ogólną wyszukiwarkę internetową >rejestracja na stronie UDI< i w ciągu 0,45 sekund miałbyś 9310 odpowiedzi na ten temat.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok