Czy ktoś z was wie jak to jest z nav-em.Chodzi mi o to czy,żeby iść do nav-u to muszę najpierw pójść i zgłosić się na policji.
17 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
POLSKI POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI - EIENDOMSMEGLER Zdecydowałeś/aś się na sprzedaż nieruchomości w Norwegii? Planujesz sprzedaż, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać? Może interesuje Cię wartość Twojej nieruchomości lub potrzebujesz e-takst do refinansowania kredytu? Mogę Ci w tym pomóc! Jako megler stawiam na szybką i bezproblemową sprzedaż, dostępność dla klienta oraz osiągnięcie jak ...