Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

FARMY, praca - Norwegia

Czytali temat:
Grzegorz C Maria Sandnes pawel nykiel Katarzyna Parol Krzysiek W Miłosz Alberski Magda Padiasek (1325 niezalogowanych)
1 Post
daniel siema
(siema91)
Wiking
Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum, ale czytałem wcześniej sporo tematów i wypowiedzi z których wnioskuje, ze niektórzy są naprawdę dobrze poinformowani i bardzo liczę na ich pomoc
mam zamiar wybrać się do norwegi do pracy sezonowej ( zbieranie sałatek, truskawek etc.)
i mam parę pytań, mam nadzieję ,że ktoś podzieli się wiedzą
- ma ktoś do polecenia jakąś farmę ? gdzie są dobre warunki pracy, dobra płaca, żeby można było wywieść jak najwięcej pieniędzy? Najlepiej jak 'najbliżej polski' żeby dojazd nie był tak uciążliwy.
- jakie połączenie wychodzi najlepiej, skąd do kąd ( prom + auto ) ?
- a może ktoś może załatwić prace dla paru młodych osób ?

Byłbym bardzo wdzięczny, dziękuję z góry.
Siema
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
bardzo spodobało mi się "wywieść jak najwięcej pieniędzy", nie zapomnijcie zabrać worków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bella)
Wiking
gama28 napisał:
bardzo spodobało mi się "wywieść jak najwięcej pieniędzy", nie zapomnijcie zabrać worków
A do tego " Najlepiej jak 'najbliżej polski' "... gdyby worki okazały się ciężkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(angelinnka)
Wiking
i jak zwykle wiele zyczliwych slow pada na tym forum , dobre rady zawsze w cenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
siema91 napisał:

- ma ktoś do polecenia jakąś farmę ? gdzie są dobre warunki pracy, dobra płaca, żeby można było wywieść jak najwięcej pieniędzy? Najlepiej jak 'najbliżej polski' żeby dojazd nie był tak uciążliwy.
- jakie połączenie wychodzi najlepiej, skąd do kąd ( prom + auto ) ?
- a może ktoś może załatwić prace dla paru młodych osób ?

Byłbym bardzo wdzięczny, dziękuję z góry.
Siema[/quote]

ho , ho wysoko postawiona poprzeczka .
jeszcze żeby praca była lekka , nie padało , jednym słowem sielanka
tak to też bym chciał
no i żeby norwegia leżała bliżej równika to nie musiałbym wywozić tych pieniędzy ( całe życie wakacje pod palmami )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
siema91 napisał:

- ma ktoś do polecenia jakąś farmę ? gdzie są dobre warunki pracy, dobra płaca, żeby można było wywieść jak najwięcej pieniędzy? Najlepiej jak 'najbliżej polski' żeby dojazd nie był tak uciążliwy.
- jakie połączenie wychodzi najlepiej, skąd do kąd ( prom + auto ) ?
- a może ktoś może załatwić prace dla paru młodych osób ?

zeby w Norwegii byla jakas farma ze zlymi warunkami pracy,z kiepska placa,daleko od Polski z uciazliwym dojazdem i na dodatek,zeby ta farma chciala zatrudnic paru mlodych ludzi,to powiedzialabym,ze cos sie jednak w tej Norwegii chyba nareszcie poprawilo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
coś jest w tej nazwie truskawkowa
może pracowałas kiedyś w tym sektorze i jest ci ten temat bardzo dobrze znany łacznie z tymi niedogodnościami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok