Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

UDI rejestracja, która z opcji - Norwegia

Czytali temat:
Wieslaw Gasior JERZY KOLCAN Agnieszka Kajka darek jarczak Kasia Tłumacz Grzegorz Jędrusik John Boro Krzysztof Piwinski cysiek33 wojtek82 Marz Ka Aleksander Szczypior Sławek26 (716 niezalogowanych)
7 Postów
Krzysztof Piwinski
(piwin_1)
Wiking
Witam, dostałem prace i chciałbym załatwić wszelkie formalności w UDI. Jednak nie jestem pewien, która forma rejestracji jest prawidłowa w moim przypadku.
"The registration scheme for EU/EEA nationals" czy "Work immigration"? Jedna i druga dotyczy pracy jednak znacząco różnią się wymaganiami dotyczącymi dokumentów jakie powinienem posiadać na spotkaniu. W Internecie wyczytałem, że pierwsza opcja to zgłoszenie swojego pobytu na dłużej niż 3 miesiące w określonym celu, a druga to wniosek o pozwolenie na prace...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jeżeli jesteś obywatelem któregoś z państw członkowskich unii europejskiej, to ta pierwsza opcja jest ddla ciebie i jest gratis.
Jeśli jesteś obywatelem państwa spoza unii oraz europejskiego obszaru gospodarczego, to ta druga opcja wchodzi w grę. Jest płatna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok