Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

lonnslipy do dagpenger - Norwegia

54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Może mi ktoś powiedzieć z jakiego okresu czasu mam przedstawić w Nav lonnslipy aby zarejestrować się dagpenger? Ostatnie 3 miesiące czy za cały rok 2014? Pracowałem od września 2011 i jestem na wypowiedzeniu jeszcze 3 tygodnie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
krzychu39 napisał:
Może mi ktoś powiedzieć z jakiego okresu czasu mam przedstawić w Nav lonnslipy aby zarejestrować się dagpenger? Ostatnie 3 miesiące czy za cały rok 2014? Pracowałem od września 2011 i jestem na wypowiedzeniu jeszcze 3 tygodnie. Pozdrawiam

Nie masz przedstawiac lønnslipow, chyba ze NAV cie o to poprosi. Wszystko, co trzeba wyslac, to kontrakty o prace, wypowiedzenie oraz wykaz od stycznia z kazdego stosunku pracy ile w kazdym tygodniu przepracowales godzin.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
krzysztof kowal
(krzychu39)
Nowicjusz
Ok dziękuję za informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marek marecki
(MMar)
Wiking
Witam z tego co wiem dagpenger naliczany jest z calorocznego zarobku i to nie koniecznie z ostatniego roku wybierany jest najlepsz z trzech lat dlatego najlepiej wejz trzy ostatnie lons z calego roku pracodawca wystawia takie zawsze na koniec roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok