Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Adecco - pomoc - Norwegia

Czytali temat:
(449 niezalogowanych)
6 Postów
Adam Sz.
(adam1967)
Wiking
Witam. Chciałbym wyemigrować do Norwegii w celu zarobkowym, lecz nie wiem jak poruszać się po norweskiej stronie Adecco (addeco.no). Proszę o pomoc w zarejestrowaniu mnie i mojego CV.



Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
adam1967 napisał:
Witam. Chciałbym wyemigrować do Norwegii w celu zarobkowym, lecz nie wiem jak poruszać się po norweskiej stronie Adecco (addeco.no). Proszę o pomoc w zarejestrowaniu mnie i mojego CV.Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.To poszukaj strony polskiej i tam się zarejestruj ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adam Sz.
(adam1967)
Wiking
Zarejestrowałem się na polskiej stronie Adecco i powiem, że znalazłem 5 ofert pracy...
Proszę również o jakąś inną stronę, na której mógłbym złożyć swoje CV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Najprościej to chyba wpisać w wyszukiwarkę "oferty pracy za granicą".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
adam1967 napisał:
Witam. Chciałbym wyemigrować do Norwegii w celu zarobkowym, lecz nie wiem jak poruszać się po norweskiej stronie Adecco (addeco.no). Proszę o pomoc w zarejestrowaniu mnie i mojego CV.



Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.



Nie polecam, bo nic z tego nie wyniknie. sam pracuje dla adecco i moje cv na ich stronach mało odpowiada stanowi faktycznemu (długo by o tym pisać i nie chce mi się)
szukaj ofert odpowiadających twojej profesji i wysyła CV, bo baza danych to raczej śmietnik. No i raczej na stronach polskich bo jak coś jest na norweskich (nawet przez adecco to szukają norwegów (lub ludzi z bardzo dobrym norweskim)) jeszcze możesz szukać na stronie eures jak coś ci będzie pasowało to dzwoń i pytaj

taki tip telefony są podane po POLSKU a dogadasz się po angielsku WOT TECHNIKA!!
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Nowicjusz
Jak wiem dużo ludzi pracuje w adecco i jakoś co drugi potrafi coś mówić po norwesku pozdrawiamchciałbym jeszcze dodać że adecco pozwalniało tyle ludzi że w pierwszej kolejności dzwonią do tych co zwolnili lub siedzą na zasiłkach a jest ich sporo no i jezyk przedewszystkim norweski bo nie które oddziały angielski nie tolerują
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok