witam. mam pytanie. przyjechalwem do norwegii dwa miesiace temu. chcialbym zmienic prace. znalazlem firme ktora nazywa sie metallco, w oslo. czy jest ktos kto wie cos o tej firmie i czy da rade tam znalesc prce?
11 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...