Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Selvangivelse 2014 adres odbiorcy do przelewu. - Norwegia

Czytali temat:
Eliza K Jan Maryjan Agnieszka Kajka jan lapsa iza nowak Kasia Tłumacz Grzegorz Madej Lech Kowalewski Kamil K (407 niezalogowanych)
2 Posty
Kamil K
(Johnkoks)
Wiking
Dostałem rozliczenie podatkowe 10.04.2015. Wygląda na to, że muszę dopłacić. Sumy nie są duże bo pracowałem sezonowo. Problem w tym, iż nie ma w tym rozliczeniu adresu odbiorcy który muszę podać do przelewu (zapłaty). Pieniądze muszę wysłać z Polski. Szukałem na forach lecz nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. W ubiegłych latach podobno przychodziły druczki z danymi do zapłaty, lecz miną już ponad tydzień od kiedy dostałem list z rozliczeniem, więc nie wiem czy mam się jeszcze czegoś od nich spodziewać czy wszystkie dane są na rozliczeniu. Sam przelew wiem jak zrobić KID muszę dać jako tytuł przelewu IBAN i BIC też rozumiem i mam w tym rozliczeniu. Cały problem pojawia się w tym co mam wpisać w nazwie odbiorcy. Dołączam skany zamazałem swoje dane i numery bankowe. Pomoże ktoś?



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kamil K
(Johnkoks)
Wiking
Skanów jeszcze nie ma ale czekają na akceptację moderatora.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok