Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8 Postów
Wiking
maciejko napisał:

Ewa kosmetyczka czy chemia budowlana..Ewa..kto Cie zatrudni ?? Czy masazystki..tu sa tajki co przy okazji blowjob robią za dopłatą

Leszek..chcesz pracować w lesnictwie a wiesz jak jest piła, drewno czy sosna po norwesku..załoze sie że nie wiesz..ale chcesz zarabiać powyzej 100 kr i czy tylko 2 mies pracy...czytam to jak by Ci sie to nalezało bo umiesz sadzic drzewa..chłopie puknij sie w głowie !!

Wielkie ambicje na forum MN które po kilku miesiacach bez pracy i po oszukaniu przez Polaka pracodawce koncza sie w domu u mamusi z słowem..przepraszam że zamiast sie uczyc chlałem piwko z chłopkam...to o was sadze


Człowieku! Ty chyba sam jesteś niespełniony, skoro tutaj próbujesz zniechęcić młodych ludzi do pracy wakacyjnej i rozumiem, że pod koniec Twojego postu przedstawiłeś nam to na swoim przykładzie

Nie jestem kosmetyczką. Skoro nie wiesz jakim kierunkiem jest chemia kosmetyczna, to po co się wypowiadasz? Będę pracowała w branży -produkowała specyfiki kosmetyczne, farmakologiczne -ale spokojnie, to po studiach. Po pierwszym roku chyba ciężko znaleźć pracę w swoim 'zawodzie', nie zaprzeczysz?
Szukam pracy na wakacje, żeby dorobić, a nie znaleźć pracę na chleb dla dzieci.. a o Tobie, drogi maciejko nie powiem co sądzę, w każdym razie ludzie na poziomie takich bzdur nie wypisują...

Całuję, E. :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
szybciej sie na zmywak dostaniesz w Angli niz znajdziesz jakakolwiek prace w norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
Pracy w Norge jest w brud dla ludzi z zawodem i wykształceniem

Ja jak słysze tych co mowią ze z pracą cieżko to mi łeb pęka

TYLKO ci którzy siedzą w domu i szukają pracy przez neta maja problem z podjęciem pracy

Fakt jest taki iż coraz wiecej firm podkresla znajomość języka norweskiego chodz i angielski w niektórych przypadkach sie przydaje

Co do ludzi którzy nie posiadają żadnego zawodu to już nie jest lekko no niestety....... chodz sa też firmy co idzie sie zatrudnic nawet i bez zawodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Skurczybyczek napisał:
Pracy w Norge jest w brud dla ludzi z zawodem i wykształceniem

Ja jak słysze tych co mowią ze z pracą cieżko to mi łeb pęka

TYLKO ci którzy siedzą w domu i szukają pracy przez neta maja problem z podjęciem pracy

Fakt jest taki iż coraz wiecej firm podkresla znajomość języka norweskiego chodz i angielski w niektórych przypadkach sie przydaje

Co do ludzi którzy nie posiadają żadnego zawodu to już nie jest lekko no niestety....... chodz sa też firmy co idzie sie zatrudnic nawet i bez zawodu


Nie myślę o wielkich firmach, zadowolę się nawet, gdy znajdę pracę jako Pani sprzątająca, opiekunka, pomoc domowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radoslaw Chilinski
(paralotniarz)
Wiking
Maciejko, ale tu jajca. Zazwyczaj ani be ani me ani kukuryku,tam praca się skończyła chcą zarabiać najlepiej kilkanaście tysięcy, a polskie mądrości właśnie tu się kończą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
opiekunka,??
norwedzy placa cale 3000 miesiecznie za 8 godz i wymagaja wyksztalcenia pedagogicznego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
cysiek2 napisał:
opiekunka,??
norwedzy placa cale 3000 miesiecznie za 8 godz i wymagaja wyksztalcenia pedagogicznego


do osób starszych też należy mieć wykształcenie pedagogiczne? :]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
takich to sie umieszcza w domu starcow
to bardzo brutalny narod
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
??
norwedzy placa cale 3000 miesiecznie za 8 godz i wymagaja wyksztalcenia pedagogicznego

Dzidziusiu cysiu jak nie masz jaj zrobic dziecko i zapewnic mu nianie to sie nie wypowiadaj.Legalnie zatrudniona opiekunka z ktora spisujesz kontrakt czy jak to nazwac arbeidsavtale powinna min.otrzymac 6500 NOK,w zaleznosci od rejonu sumy dochodza nawet do 8000 nok.Taka nianie odpisujesz sobie w calosci od podatku potem.

masz tu z forum cennik
http://www.klikk.no/forum/barnimagen/index.php/topic/143985358-hva-mener-med-at-det-er-vanlig-a-betale-dagmammaen-bade-kontantst%C3%B8ttebarnehage/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
byl juz temat o dagmamma gdzie wkleilem cennik i nawet kilka ogloszen dajacych prace za 2500

eunuchu SFO kosztuje 2405 na miesiac i jeszcze dzieciom obiady daja
wiem bo sam place
a ty to mozesz pomazyc o takich zarobkach wysokosc mojego podatku
po raz kolejny sie zblazniles na forum
a wstawiles linka 2012 pomijajac ze Kontantstøtte sie zmienilo
no i kto zatrudni opiekunke bez jezyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok