Witam, mam pytanie czy jest jakaś szansa na podjęcie pracy na wakacje w Norwegii wraz kolegą. W tym roku kończymy 16 lat, narazie mamy 15. Czytałem, że podobno 13-14 wystarczy do "pracy lekkiej". Pozdrawiam.
11 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Szukasz spokojnego, cichego miejsca z domową atmosferą i świetnym dojazdem do Oslo? Ta oferta może Cię zainteresować! Do wynajęcia od 1 lipca przytulny pokój jednoosobowy w hyblu o powierzchni 8 m², domu jednorodzinnego w Lørenskog (Fjellhamar). Całe mieszkanie ma 55 m² i jest dzielone tylko z jedną lokatorką – bardzo miłą, spokojną i przyjazną kobietą. Szukamy osoby, która również ceni sobie ciszę, porządek i rodzinny mir. Co wchodzi w ...