Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zmiana adresu na Altin. - Norwegia

59 Postów

(Lechoog)
Nowicjusz
Hej
Jak zmienić adres zamieszkania na stronie Altin ?.

Czy ktoś pomoże przeprowadzić tą operację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
Lechoog napisał:
Hej
Jak zmienić adres zamieszkania na stronie Altin ?.

Czy ktoś pomoże przeprowadzić tą operację.


A czy masz stały numer personalny? Jak nie to warto na nowo zarejestrować się na stronie UDI istarać się o stały numer z nowym adresem. Ja taką teraz procedurę przechodzę. Zalogowałem się na UDI złożyłem sognat, potem trzeba iść na policje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Lechoog)
Nowicjusz
voyager7 napisał:
Lechoog napisał:A czy masz stały numer personalny?
Tak.
Mam stały numer personalny, potrafię również korzystać ogólnie z Altin.
Jednak nie mam bladego pojęcia w jaką wejść w zakładkę, gdzie mogę zmienić główny adres zameldowania.
Próbowałem już wszystkich sposobów i wszystko na próżno, dlatego założyłem ten temat.
Faktem jest to iż nie dość dokładnie, czytałem polecenia na stronie, lub błędnie je interpretowałem.
Z powodzeniem zmieniłem nr telefonu i adres skrzynki mailowej, jednak z adresem mam problem.
Pomoże ktoś ?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Lechoog)
Nowicjusz
cysiek2 napisał:
www.skatteetaten.no/nn/Skjema/Flyttemeld...til-folkeregisteret/
Cóż bywa i tak.
Tylko po kiego grzyba, taka niesprawdzona informacja, zostaje puszczana w świat ?.,

Siden finnes ikke (404)
Siden du leter etter er flyttet eller eksisterer ikke.

Du kan også prøve å søke på våre nettsider.

Lever selvangivelsen (lønnstakere og pensjonister)

Lignings-ABC
Merverdiavgiftshåndboken

The page does not exist
The page you are looking for has been removed or do no longer exist.

You may also search our web-pages.


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Roman Wysocki
(Wiking13)
Wiking
Odnośnie zmiany adresu zamieszkania to jest ta strona Flytteportalen.no
Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
a to juz wina twojego internetu albo cenzura na forum
idporten.difi.no/opensso/UI/Login?realm=/norge.no&spEntityID=sp.altinn.no&service=IDPortenLevel3List&goto=http%3A%2F%2Fidporten.difi.no%2Fopensso%2FSSORedirect%2FmetaAlias%2Fnorge.no%2Fidp2%3FReqID%3D63556264961271084531700

Har du flytta innan Noreg, må du melde frå til skattekontoret innan åtte dagar etter at du flytta.


Lever elektronisk via Altinn
Melding om flytting innanlands
Dersom familien flyttar samla, kan du melde flytting for ektefelle, sambuar, partnar og barn under 18 år i same melding.

Dersom du skal flytte ut frå det som er ein felles heim med barn, må du opplyse kor ofte du besøkjer barnet på adressa du flyttar frå, og du må dokumentere varig busetjing på den nye adressa. Dette gjer du ved å sende kopi av skøyte, kjøps- eller leigekontrakt for den nye bustaden saman med flyttemeldinga di. I slike tilfelle må du nytte flyttemelding på papir, som du finn nedst på denne sida.

Handsamingstid
Handsamingstida er vanlegvis 1 veke. Du får eit brev frå oss når vi har registrert den nye, folkeregistrerte adressa di. Hugs å merke postkassen din med namn.
NB! Folkeregisteret gir ikkje melding til Posten om den nye, folkeregistrerte adressa di. Du må sjølv melde adresseendring til Posten.

Flyttemelding på papir
Du kan òg sende oss flyttemeldinga på papir, men då må du hugse å leggje ved kopi av gyldig legitimasjon. Gyldig legitimasjon er ID-kort som inneheld fødselsdato, namn, signatur og bilete. Du bør likevel ikkje sende oss kopi av bankkortet ditt, fordi det inneheld sensitiv informasjon.

Send skjemaet til kva for helst skattekontor.

Last ned, skriv ut og send til oss i posten
Melding om flytting innanlands RF-1400N (PDF)


a tak ciezko wpisac samemu adres skata i otworzyc zakladke Foleregister potem flytte a potem flyte i noreg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(Lechoog)
Nowicjusz
Wiking13 napisał:
Odnośnie zmiany adresu zamieszkania to jest ta strona Flytteportalen.no
Powodzenia.

Dziękuję za dotychczasowe wysiłki w teoretycznej pomocy meldunkowej.
Jednak mi nie o to chodzi.
Może źle opisałem sytuację / znowu wewnętrzny informacyjny chaos /.

Ja jedynie proszę o to, by ktoś pomógł mi w przeprowadzeniu zmiany stałego meldunku, bezpośrednio na ALTIN.
I nic więcej.
W najgorszym przypadku, udam się w Poniedziałek do do miejscowego Skattkontor.

Co nie zmieni wcale faktu iż nadal nie będę potrafił dokonać tej czynności, bezpośrednio na tej konkretnej stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Roman Wysocki
(Wiking13)
Wiking
Flytteportalen.no jest głowna strona skad urzedy ibanki pobieraja dane adresowe. jak tak zrobiłem. możesz spóbowac zaloguj sie na altinie i wejdż na mój profil i tam możesz zmienic adres.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok