Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Fagformidling- opinie - Norwegia

Czytali temat:
(745 niezalogowanych)
2 Posty
Daniel Arciszewski
(Partyzant)
Wiking
Witam.
Znalazłem w internecie ogłoszenie, że potrzebują w Norwegii doświadczonych wulkanizatorów.
Pensja w porządku, wypłata co tydzień, zakwaterowanie zapewnione (płatne przez nas), wszystkie pozwolenia na policji i papierkowe sprawy również mają załatwić.
Pośrednikiem w Norwegii jest firma Fagformidling, a w Polsce CBR Cross Border Recruitment.

Czy ktoś korzystał z pośrednictwa tych firm?

Owszem, czytałem już opinie o tych firmach i zdania były podzielone, u jednych było wszystko jak należy, wypłaty na czas, ludzkie warunki zakwaterowania natomiast u innych zupełnie odwrotnie.

Skoro czytałem już opinie to pewnie myślicie dlaczego znowu pytam? A to dlatego, że ostatnia opinia jaką udało mi się znaleźć była z przed 4 lat.

Może coś zmieniło się w tym czasie?

Dodam, że jestem młodym człowiekiem który chcę sobie po prostu dorobić za granicą a do tego ma poszukiwany fach w ręku.

Z góry dziękuję wam za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
wiesz tylko nie wiem czy doczytałes tam że praca jest na miesiac, póznij się Ciebie pozbywają a jak nie bedziesz zbyt szybko zmieniał tych opon to po 2 dniach wrócisz do domu z niczym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Chcesz jechac dorobic, czy zyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Daniel Arciszewski
(Partyzant)
Wiking
Jak na razie to dorobić
Z tego co się dowiedziałem to dostaje tam kontrakt na 2 miesiące i umowę dostaje jeszcze w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok