Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

podatek :/ - Norwegia

Czytali temat:
Kazik Kazikowski edyta s (408 niezalogowanych)
8 Postów

(majunia57)
Wiking
Niech mi ktoś wyjaśni kwestie wypłat podatku :/ jeżeli nie dostałam go w dniu kiedy wypłacali tj np 6 sierpień to nie mam co liczyć ze dostane? Teraz czekam na październik tak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
majunia57 napisał:
Niech mi ktoś wyjaśni kwestie wypłat podatku :/ jeżeli nie dostałam go w dniu kiedy wypłacali tj np 6 sierpień to nie mam co liczyć ze dostane? Teraz czekam na październik tak?
dosatniesz wtedy jak be3dzie gotowe juz Twoje rozliczenie.. dostaniesz smsa (jako elektorniczny bruker) albo poczta do domu albo do PL....

skoro nie ma nic teraz to znaczy ze bedzie pozniej, to chyba logiczne, co??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

()
Wiking
Podaruj sobie to "logiczne" bo nie jestem jakimś tłumokiem. Tyle co mnie oswieciles to akurat wiem... dobrze przeczytaj sens mojego pytania bo nie pytałam o procedurę krok po kroku :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Easy Rider
(EasyRider1)
Wiking
Jezeli jestes zatrudniona na umowe o prace to zwrot podatku dostaniesz w sierpniu. Skatteetaten podaje jedynie, ze nastepuje to w ciagu 1-2 tygodni od dnia rozliczenia. Nie ma zadnych stalych terminow wyplat. Osoby na wlasnej dzialalnosci rozliczane (wyplacane) sa w pazdzierniku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(majunia57)
Wiking
O super dziękuję ślicznie za odpowiedz i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
majunia57 napisał:
Niech mi ktoś wyjaśni kwestie wypłat podatku :/ jeżeli nie dostałam go w dniu kiedy wypłacali tj np 6 sierpień to nie mam co liczyć ze dostane? Teraz czekam na październik tak?

Wypłata pieniędzy następuje w ciągu 2 tygodni od daty wystawienia wyniku rozliczenia podatkowego (norw. skatteoppgjør). Jeśli nie otrzymała Pani dokumentu papierowo lub nie przyszło powiadomienie z systemu Altinn, że skatteoppgjør jest w systemie, trzeba się liczyć z tym, że kolejny termin publikacji to 15 października lub ewentualnie wcześniej (np. we wrześniu), gdyż taki termin może również się pojawić.

Skatteetaten informuje, że po 6 sierpnia będą publikacje przed 15 października: "Neste mulighet er 6. august, og deretter blir det løpende oppgjør frem til 15. oktober."

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/podatki
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok