Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przyszedl skatteoppgjør a pieniadze nie - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Tchorzewski Sebastian Piasecki Gosia Sz. Normetpol Recycling Damian P Bartłomiej Krawczyk Artur Kalita Małgorzata Sienkiewicz Kasiuuula Rafał Weyer (3383 niezalogowanych)
2 Posty
adrian rokita
(rokitson147)
Wiking
witam 25 czerwca przyszedl mi
skatteoppgjør do polski i tam pisze ze dostalem zwrot tylko problem w tym ze do dnia dzisiejszego pieniadze nie przyszly mi na moje konto ktore posiadam w norwegii i niewiem co mam teraz zrobic czy czekac teraz na 7 sierpien czy jak prosze o odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
rokitson147 napisał:
witam 25 czerwca przyszedl mi
skatteoppgjør do polski i tam pisze ze dostalem zwrot tylko problem w tym ze do dnia dzisiejszego pieniadze nie przyszly mi na moje konto ktore posiadam w norwegii i niewiem co mam teraz zrobic czy czekac teraz na 7 sierpien czy jak prosze o odpowiedz

Przecież w tym piśmie, jest jasno napisane kiedy ta kwota zostanie przelana i na jakie konto.
Ponadto zobacz jaka widnieje data u góry pisma, po prawej stronie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
rokitson147 napisał:
witam 25 czerwca przyszedl mi
skatteoppgjør do polski i tam pisze ze dostalem zwrot tylko problem w tym ze do dnia dzisiejszego pieniadze nie przyszly mi na moje konto ktore posiadam w norwegii i niewiem co mam teraz zrobic czy czekac teraz na 7 sierpien czy jak prosze o odpowiedz


Należy zwrócić uwagę, jaki numer konta jest podany na Skatteoppgjør. Przelew powinien nastąpić maksymalnie w ciągu 2 tygodni na konto podatnika. Jeśli tak się nie stało, być może urząd nie miał danych o koncie bankowym i wysłał czek, co często powoduje opóźnienia, zwłaszcza, jeśli czek jest wysyłany do Polski.

Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt.html
Zgłoś wpis
2 Posty
adrian rokita
(rokitson147)
Wiking
to kiedy moze przyjsc mi ten czek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
rokitson147 napisał:
to kiedy moze przyjsc mi ten czek ?

Zdarza się, że czeki mają opóźnienia nawet do 2 miesięcy. Sugerujemy kontakt z urzędem poborcy podatkowego (skatteoppkreveren).

Więcej info: www.multinor.no/kontakt.html
Zgłoś wpis
3 Posty
Asia Czarna
(Asiaaaaaaaaaa)
Wiking
Wydaje mi się , że wstawiając taki dokument powinieneś wymazać swoje dane osobowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
rokitson147 napisał:
Ale jaja dopiero dzisiaj sie cos dowiedzialem poniewaz aktualnie jestem w norwegi i nie mialem jak sprawdzic dokladnie rtych dokumentow ale dzisaj mi je przyslali z polski i chyba bede musail zaplacci zreszta wrzucam tu zdj i powiedzicie o co tu chodzi i czy da sie jeszcze cos z tym zrobic ..... odam ze pracuje sezonowo przez 4 miesiace i tak co roku

Urząd skarbowy naliczył Panu dopłatę podatkową w wysokości 5 466 NOK. Oznacza to, że powinien Pan się spodziewać giro, nie czeku ze zwrotem podatku. Urząd rozkłada opłatę na dwie raty, można jednak od razu zapłacić całość, numer KID i dane konta urzędu ma Pan podane na dokumencie.

Od wyniku zeznania można złożyć odwołanie, co prowadzi do zmniejszenia dopłaty lub też zwrotu podatku.

Więcej informacji na temat statusów i rodzajów odpisów można znaleźć tutaj: www.mojanorwegia.pl/odwolania_od_podatku.html
Zgłoś wpis
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Asiaaaaaaaaaa napisał:
Wydaje mi się , że wstawiając taki dokument powinieneś wymazać swoje dane osobowe
a po co? skoro i tak wszystko jest na necie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(elkajan)
Początkujący
prosze zamazac swoje imie ,nazwisko,fedselnumer i dane banku i numeru konta .Dla wlasnego bezpieczenstwa .Niestety ale zlamal pan prawo o ochronie danych osobowych.Miejmy nadzieje ze nikt tego nie wykorzysta.Prosze zwrocic sie do administatora o usuniecie wpisu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
elkajan napisał:
prosze zamazac swoje imie ,nazwisko,fedselnumer i dane banku i numeru konta .Dla wlasnego bezpieczenstwa .Niestety ale zlamal pan prawo o ochronie danych osobowych.Miejmy nadzieje ze nikt tego nie wykorzysta.Prosze zwrocic sie do administatora o usuniecie wpisu
w norwegii mozesz jesli to Twoje: wrzucac swoje dane gdzie chcesz... jaka ochrona danych osobowych??? wezcie Wy ludzie wyluzujcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok