Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

rozliczenia nadgodzin, praca przez agencję - Norwegia

Czytali temat:
Фбёяьфб Чьёты (786 niezalogowanych)
6 Postów
Grzegorz Xxx
(tabing)
Wiking
witam,
pracuję przez agencję pracy CBA, i moja praca jest rozliczana na godziny. W związku z ostatnimi nie pełnymi tygodniami pracy przez święta jak moje wynagrodzenie powinno zostać rozliczone. Normalny tydzień pracy wynosi 37,5h (5dni x 7,5h) ale w moim przypadku codziennie dochodzi po 2-4h nadgodzin dziennie. Jak moja wypłata powinna zostać wyliczona w niepełnych tygodniach, gdy w tygodniu przed światami było 3 dni robocze (3dni x 7,5h =22,5h) i w tygodniu po świętach 4 dni robocze (4 dni x 7,5 = 30h).

Czy godzinny nadliczbowe zostaną dodane do zwykłych godzin pracy i dopiero po przekroczeniu normy 37,5h za tydzień godziny nadliczbowe będą dodatkowo doliczone? a może tydzień przedświąteczny 3 dniami roboczymi zostanie uznany ze za ten tydzień norma pracy wynosi 22,5h i nadgodziny będą liczone już po przekroczeniu 22,5h ????

jak to jest zgodnie z prawem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
tabing napisał:
witam,
pracuję przez agencję pracy CBA, i moja praca jest rozliczana na godziny. W związku z ostatnimi nie pełnymi tygodniami pracy przez święta jak moje wynagrodzenie powinno zostać rozliczone. Normalny tydzień pracy wynosi 37,5h (5dni x 7,5h) ale w moim przypadku codziennie dochodzi po 2-4h nadgodzin dziennie. Jak moja wypłata powinna zostać wyliczona w niepełnych tygodniach, gdy w tygodniu przed światami było 3 dni robocze (3dni x 7,5h =22,5h) i w tygodniu po świętach 4 dni robocze (4 dni x 7,5 = 30h).

Czy godzinny nadliczbowe zostaną dodane do zwykłych godzin pracy i dopiero po przekroczeniu normy 37,5h za tydzień godziny nadliczbowe będą dodatkowo doliczone? a może tydzień przedświąteczny 3 dniami roboczymi zostanie uznany ze za ten tydzień norma pracy wynosi 22,5h i nadgodziny będą liczone już po przekroczeniu 22,5h ????

jak to jest zgodnie z prawem?



ale zgodne z ktorym prawem ??

ja bym ich podal do Sądu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Sprawdź sobie w umowie czy ten twój pośrednik płaci za święta i czy nie masz zapisu w umowie ze np. do 60h tyg zwykła stawka, a godziny przepracowane powyżej 37.5 do odbioru (avspasering). normalnie to właśnie wygląda tak ze jak masz trzy dni robocze w tyg (22.5h) to wszystko ponad to są nadgodziny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok