Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Jak odnaleźć się w Norwegii ? spawaczTIG, wózek wi - Norwegia

Czytali temat:
Aleksandria (555 niezalogowanych)
1 Post
Paweł Zie
(PawelZie)
Wiking
Witam ,
jestem nowym użytkownikiem tego forum lecz mam kilka pytań które były pewnie wałkowane milion razy na tym forum lecz nie w tym rzecz, chciał bym się dowiedzieć jak obecnie wygląda rynek pracy w norwegi i czy istnieją jeszcze osoby pomóc w znalezieniu pracy bądź podpowiedzi w który rejon Norwegi warto się wybrać ? posiadam uprawnienia spawacza TIG w 3 stopniach (pachwinki, blachy doczołowo oraz rurki) posiadam również uprawenienia na wózek widłowy

Z góry dziękuje za odpowiedź, oraz mam nadzieję że dyskusja pójdzie w dobrym kierunku bez żadnych śmiechów, oraz ubliżania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
"czy istnieją jeszcze osoby pomóc w znalezieniu pracy "...myslisz że ktoś kto nalatał sie sam i na własnej skorze doswiadczył upokorzeń oraz pochwał napisze Ci żebys np. zgłosił sie do stoczni remontowej w Bødo, znalazł pana Miecia i dostał 300 kr na h. Co za durne pytania, czy wy ludzie myslicie że jak siedzimy w norwegii to nie mamy rodzin,znajomych. My naprawde wiemy komu pomagać, komu słuzyc rada i w kogo inwestowac. Napewno nie sa to przypadkowe osoby zwłaszcza z forum. Twoj post mi przypomina czasy komunizmu gdzie klasie robotniczej należała sie praca. Teraz kolego tak juz nie ma, musisz sam tam pojechac.

Ja juz zaczynam sie powoli nie dziwić Jaskowi że wszytskich tu od ch. , k. i debili wyzywa bo innaczej czasami nie mozna tego nazwać po imieniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Ja juz zaczynam sie powoli nie dziwić Jaskowi że wszytskich tu od ch. , k. i debili wyzywa bo innaczej czasami nie mozna tego nazwać po imieniu
to juz standart
nas innych forach to tzreba miec podpis pod awatarem
NIE ZALATWIAM PRACY I MIESZKANIA
tez mnie wkurzala wiecznie zapchana skrzynaka PW


ale niech ma
tjenester.nav.no/stillinger/stillinger?q=tig
tjenester.nav.no/stillinger/stillinger?s4=120597&rv=%22%22&rpp=%22%22
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
PawelZie napisał:
Witam ,
jestem nowym użytkownikiem tego forum lecz mam kilka pytań które były pewnie wałkowane milion razy na tym forum lecz nie w tym rzecz, chciał bym się dowiedzieć jak obecnie wygląda rynek pracy w norwegi i czy istnieją jeszcze osoby pomóc w znalezieniu pracy bądź podpowiedzi w który rejon Norwegi warto się wybrać ? posiadam uprawnienia spawacza TIG w 3 stopniach (pachwinki, blachy doczołowo oraz rurki) posiadam również uprawenienia na wózek widłowy

Z góry dziękuje za odpowiedź, oraz mam nadzieję że dyskusja pójdzie w dobrym kierunku bez żadnych śmiechów, oraz ubliżania


Milion to nie,tematow jest okolo 25 tys.

Rynek pracy wyglada tak:
- NAV, (norweski urzad pracy) ma ok. 7000 ofert pracy (slownie: ok. siedem tysiecy)
- Finn.no ok 12000 miejsc pracy na ok. 7000 ogloszen.
Czesc ogloszen z Navu i finn.no sie pokrywaja. W maju zeszlego roku bezrobotnych imigrantow bylo 32000 z czego prawie polowa to byli Polacy, dodaj jeszcze bezrobotnych norwegow w liczbie ok. 3-4 % w skali calego kraju; co daje: ok 150-200 tys. bezrobotnych Norwegow.
Voila! Jest dobrze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
PawelZie napisał:
Witam ,
jestem nowym użytkownikiem tego forum lecz mam kilka pytań które były pewnie wałkowane milion razy na tym forum lecz nie w tym rzecz, chciał bym się dowiedzieć jak obecnie wygląda rynek pracy w norwegi i czy istnieją jeszcze osoby pomóc w znalezieniu pracy bądź podpowiedzi w który rejon Norwegi warto się wybrać ? posiadam uprawnienia spawacza TIG w 3 stopniach (pachwinki, blachy doczołowo oraz rurki) posiadam również uprawenienia na wózek widłowy

Z góry dziękuje za odpowiedź, oraz mam nadzieję że dyskusja pójdzie w dobrym kierunku bez żadnych śmiechów, oraz ubliżania


Kochany Pawle ...jest zle ...bardzo zle ... do tego stopnia zle że nie mam pracy, choć jestem bardzo pracowity i szybko się uczę mam prawo jazdy kat. B uprawnienia kasjera, pracowałem też jako blacharz samochodowy, kuchaż , pomocnik na budowie ,umiem kłaśc kafelki ,kable elektryczne znam się na murarce niestety nie ma dla mnie pracy w Norge. I tu moje pytanie ...nie załatwił byś jakieś roboty w Polsce??? Jak teraz wygląda rynek pracy w Polsce???, ewentualnie gdzie można sie udać do jakiego regionu aby znalezć prace, mieszkanie itp.
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz.
Ps.Innych usczestników forum prosze o nie komentowanie mojego posta w GŁUPI sposób, bez ubliżania itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Nikt nie bedzie ublizał komus kto napisał prawde, swiętą prawde !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
no ja tez sie podepne pod temat
tylko zeby jeszcze praca byla dla zony, co prawda nie zna polskiego ,ale zna komunikatywnie angielski i mandarynski ,no i szybko sie uczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok