Skad sie wzial vikariat? Rodzaj zatrudnienia jest "fast". A do tego w zawodzie, wiec moze lepiej czasami zamienic cos stalego na cos wyuczonego. Kto nie ryzykuje - szampana nie pije
12 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Miałeś(aś) wypadek w pracy w Norwegii? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania. Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika Jeśli doznałeś urazu podczas pracy, nie ma znaczenia, na jakich warunkach byłeś lub jesteś zatrudniony. Jeśli przez wypadek masz problemy zdrowotne, poniosłeś straty finansowe, lub Twoje zarobki znacznie spadły, skorzystaj z porady prawnej i dowiedz się, czy możesz otrzymać odszkodowanie. Wystarczy, że ...