Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
daniel matuszczyk Grzegorz C Mariusz Mendys gargamel gargamelowaty Karol1231 Coco19 (5967 niezalogowanych)
15 Postów
Szymon Wilk
(Kitowiec)
Wiking
350 kr??? załóżmy że mam dobry norweski i załapałbym taką pracę jak proponuje mi Adecco... to czy moje zarobki za godzinę wynosiłyby aż tyle? czy to w ogóle jest możliwe ? świat oszalał hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
walek50 napisał:
[quote]ja przebyłem własnie odwrotna drogę z ŚLĄSKA do SZCZECINA[/quote
O Szczecinie nie słyszałem
Tam siedzibę ma CBR czy jakos tak. I ze niby 5 tygodni na kursie jezykowym adecco byłeś i sam sobie za wszystko placiles?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Kitowiec napisał:
350 kr??? załóżmy że mam dobry norweski i załapałbym taką pracę jak proponuje mi Adecco... to czy moje zarobki za godzinę wynosiłyby aż tyle? czy to w ogóle jest możliwe ? świat oszalał hahaha

To sa koszta firmy a nie twój zarobek
Max jako kierowca wyciagniesz 230kr h ale to juz trzeba wiedzieć co gdzie kiedy i jak.
A ty wiesz jak tu system podatkowy działa? I ze z każdej h musisz odliczyć ok 30 procent na poczet podatku!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
grzegorz terepet
(walek50)
Nowicjusz
dokładnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Szymon Wilk
(Kitowiec)
Wiking
Teraz już wiem)) xd, jestem bogatszy o nowe informację. Dzięki Panowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
takie "ofery pracy" sa kierowane do wyznawców rydzyka....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
chyba pomyliles sie z kasa za mieszkanie. 4,5 tys masz za miesiac. na twoim miejscu bym sie lapal na to bo znalezienie pracy z ulicy graniczy z cudem. jesli bedziesz obrotny to szybko uwolnisz sie od adecco. zapewne bedziesz musial odrobic pol roku u nich za ten kurs.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
dowiedz sie dokladnie bo 4500 tys to zapewne za miesiac oplata za pokoj a nie mieszkanie, na poczatek stawka ok, pomagaja zalatwiac formalnosci, w zasadzie na "zaczepienie sie" sa ok. Jesli jestes lotny i zaradny to za pol roku znajdziesz cos innego a jesli nie to bedziesz mial niesmak. Wszystko zalezy od Twojego podejscia!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magdalena W.
(malaM)
Wiking
Ja uważam tak : zaryzykować przez Addeko jest bardziej pewne niż trafic na norweskiego oszusta pośrednika który przez rok nie będzie płacił skatu i dawał lewe lonslipy i wtedy dopiero sa kłopoty to raz ,wyjazd samodzielnie załatwienie wszystkich dokumentów rejestracji ,mieszkania baaa i znalezienie pracy, przede wszystkim bez języka graniczy z cudem.Moim zdaniem na start to dobra oferta wyjdzie ci jakies 100 kr /h będziesz miał lokum opłacone te 4500kr/mc jak się dobrze ułoży dalej sam sobie cos znajdziesz,pomągą ci w załatwieniu wszystkich formalności.chyba jeszcze zapłacą ci dietę 150kr/dzień Minusem będzie to ze w razie zwolnien w zakładzie zawsze będziesz pierwszy do odstrzału,z tego co słyszałam Adecco za overtimy płaci gołą stawke,Ale i tak na początek moim zdaniem to dobra ofertaPowodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Szymon Wilk
(Kitowiec)
Wiking
z tą kwotą za zakwaterowanie się nie pomyliłem, w informatorze który dostałem na mejla jest jasno napisane : Zakwaterowanie 3000 - 4500 koron ZA DWA TYGODNIE, więc pesymistycznie podałem tą najgorszą wersje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok