Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
rocky17 (1285 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
truskawkowa napisał:

,jeszcze raz przeczytaj o co chodzi w tym watku i wtedy dopiero napisz komentarz


...samo życie Truskawko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
marek feliks
(markson)
Wiking
Witam ,brzmi interesująco wszystkie wymogi spęłniam w norge pracuje 6 lat jako stolarz cieśla zawód stolarz.Obecnie jestem na urlopie świątecznym w kraju mam zatrudnienie w firmie no.ale mam się z zamiarem zmiany proszę o kontakt lub tel.0048696590366 a od 10 stycznia pod nr.0047 96691357.Marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
247 Postów
Stały Bywalec
Witam.
Jestem zainteresowany propozycją,obecnie mam zatrudnienie czasowe do końca roku przy malowaniu domu starców w Oslo na Okern, pracowałem jako stolarz meblowy przez rok , także przy ciesielce (tarasy, stabbur-ocieplenie i przeróbka na dom mieszkalny), posiadam norweski foldsenummer, konto stałe,zameldowanie , moge dojeżdżać do pracy, prawo jazdy B,C.Reszte w cztery oczy.lub przez tel 96658922.Palę ale moge sie powstrzymać lub ograniczyć w pracy,nie piję.Dziwne - nie?

Wszystkiego najlepszego w NowymRoku, pozdrawiam Kanakk
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
TRUSKAWKOWA
fullcasco napisał:
i stac mnie na to zeby tu mieszkac bez pracy

ja jestem praworzadnym czlowiekiem
za komuny nie wynioslem nawet srubki z zakladu


fullcasco napisał:
a mam papiery na tig rura blach i doswiadczenie mig i elektroda
i robie zlecenia dla firmy ktora robi wiercenia pod warme pompe
rura ø1760 mm dlugosc 3m wiercenie do 120m
ja przeszedlem prubki i mi sie rura nie urwala a
Norweg stracil prace
i nie robie za grosze
ja spawam tig z drutem i musze miec przetop




fullcasco napisał:
poszukuje kontraktu na prace moze byc bez pracy i mozna mnie zwolnik bylebym dostal pozwolenie


Fullcasco,przesledz sobie swoja krysztalowa uczciwosc,potem spojz sobie w lustro,jeszcze raz przeczytaj o co chodzi w tym watku i wtedy dopiero napisz komentarz

sa tacy co i w Polsce potrafia zarobic na zycie tutaj
A komuny nie okradlem moze to w/g ciebie blad
a to pewnie kryminal ze biore odpowiedzialnosc za moja prace ,w przeciwienstwie do Norwega
i kto lub co zabrania podjecia pracy na tydzien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
myslales,myslales i myslales Fullcasco co tu odpowiedziec i dalej nic madrego nie wymysliles
jest takie przyslowie"im dalej w las tym wiecej drzew"-nieraz lepiej jest cos zostawic i nie brnac dalej
nie wiem w ogole co tu ma sie do rzeczy od samego poczatku,Twoja uczciwosc za komuny(chwalisz sie czy zalisz?),to raz
dwa,to skoro zarabiasz na zycie gdziekolwiek,czemu nie starasz sie na tej podstawie o pozwolenie,tylko kombinujesz?(to jest ta Twoja praworzadnosc?)
po trzecie czepiles sie tego tematu od samego poczatku bez jakiejkolwiek logiki i sensu(jaka jest nieuczciwosc pracodawcy oferujacego 1/2 czy nawet 1/100 etatu??) i brniesz w to dalej wbrew logice,nie majac zadnych argumentow
pytasz kto zabrania pracy na tydzien?Ty sam jej zabraniasz czepiajac sie wlasnie tego ogloszenia czlowieku!
po czwarte guzik mnie obchodzi,ze pracujesz na czarno,chcesz lewe pozwolenie i co tam jeszcze....malo tego,nawet sama Ci podpowiem jak mi przyjdzie cos na mysl,bo jestem czlowiekiem i staram sie rozumiec kazda sytuacje,bo przepisy przepisami,a zycie zyciem,to nie bajka i dzieciom jesc trzeba dac i je ubezpieczyc,ale jezeli zaczynasz przeginac,to Ci to wytkne

zreszta ja nie wiem po co to wszystko pisze,watpie,zebys zadal sobie trud przeczytania tego ze zrozumieniem i udzielenia logicznej odpowiedzi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Pozwoliłem sobie tutaj się podpiąć, mam nadzieję że Andrei mi wybaczy.
Takie ogłoszenie znalazłem w tytule było tomler, snekker cokolwiek to znaczy, reszta jest po polsku


Norweska firma poszukuje ; monter scianek systemowych i sufitów podwieszanych.
Wymagania; komunikatywny język norweski,
kandydant musi pracowac samodzielnie i poprowadzic kilku osobową grupe.
praca na terenie całej norwegi. Wymagany samochód .
proszę tylko o oferty spełniające te wymagania, nie bendę odpowiadał na oferty nie spełniające wymagania.
Tel. 48319848
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
zapomniales Grzes dodac kontakt(bo rozumiem,ze nie Ty rekrutujesz?)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Dla chcącego nic trudnego, można w ogłoszeniach znaleźć
Miałem przygotowany numer telefonu aby dodać, ale widzę takie zainteresowanie ofertą że nie wiem czy jest sens. Przecież tutaj nie ma bezrobotnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
49 Postów
Łukasz Turski
(luki2312)
Nowicjusz
Witam jestem zainteresowany Pańską oferta spełniam wszystkie kryteria proszę o kontakt 46366402
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
luki2312 napisał:Witam jestem zainteresowany Pańską oferta spełniam wszystkie kryteria proszę o kontakt 46366402
L U D Z I E....!!!
Dlaczego sobie sami ubliżacie....! .

Po primo ... ogłoszenie jest z przed DWÓCH ....MIESIĘCY...!!!
Po drugie primo ... jeżeli już jesteś taki uparty to tam pisze jak BYK ...KONTAKT...na -PW- ogólnie oznacza to Prywatna Wiadomość... .
Po trzecie primo to rozumiem iż chciałeś zaistnieć na tym Forum tak trochę nietypowo... myślę iż się to Tobie trochę udało...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok