Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca dla studentów - sezon - Norwegia

Czytali temat:
(493 niezalogowanych)
4 Posty
Anonim Anonim
(Blebleble)
Wiking
Witam
Poszukuję pracy dla studentów jeszcze na ten sezon wakacyjny. Region dowolny, dowolny typ pracy, byleby nie wymagał dodatkowego doświadczenia.
Kontakt PW lub mail: bartek1042@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
bartek1042 napisał:

Poszukuję pracy dla studentów jeszcze na ten sezon wakacyjny. Region dowolny, dowolny typ pracy, byleby nie wymagał dodatkowego doświadczenia.


A jakie jest to podstawowe ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anonim Anonim
(Blebleble)
Wiking
Chodzi mi oczywiście o doświadczenia w innych firmach, bo tutaj nie ma czym się pochwalić, tylko to co nauczane w szkołach + własne zainteresowania, czyli u mnie zwłaszcza informatyka, grafika komputerowa itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
bartek1042 napisał:
Chodzi mi oczywiście o doświadczenia w innych firmach, bo tutaj nie ma czym się pochwalić, tylko to co nauczane w szkołach + własne zainteresowania, czyli u mnie zwłaszcza informatyka, grafika komputerowa itp.

obawiam się , że nei ma tu pracy dla ludzi z twoim doświadczeniem , takie są realnie teraz w NO, ciężko o prace dla ludzi bez języka i żadnego doświadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anonim Anonim
(Blebleble)
Wiking
Język angielski znam na wysokim poziomie Mam wrażenie, że nie zostałem zrozumiany, jestem po prostu uczniem, który chce dorobić na studia, doświadczenie mam takie jakie dano mi w szkole tzn. zawodowo dorabiałem tylko w mniejszych firmach. Interesuje mnie dowolny typ pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
gorol gorol
(gorol1608)
Nowicjusz
To raczej nie realne marzenia .Ponieważ najechało sie młodzieży do rodziców co tu pracują i też nie mają pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anonim Anonim
(Blebleble)
Wiking
No to szkoda, bo dostałem również taką możliwość wyjazdu do rodziny, to myślałem, że gdzieś będzie możliwość trochę dorobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok