Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

permitering.....i problemy... - Norwegia

Czytali temat:
Ewelina xxxxxxx Michał Michał (711 niezalogowanych)
5 Postów
Ewelina xxxxxxx
(ewelinkaaa)
Wiking
Witam!
Moja sytuacja wygląda tak,miałam dwie prace,każda na pół etatu(więc 2x50%)nastepnie zaszlam w ciaze i bylam na zwolnieniu chorobowym,miesiąc przed urodzeniem dziecka skonczyla mi sie umowa w 1 z prac,macierzynski mialam naliczony z 2 prac,teraz gdy mialam wracać do pracy(8 grudnia)pracodawca wysłal mi wypowiedzenie ktore konczy sie 31 grudnia wiec od 1 stycznia bede bezrobotna......i mam pytania;
1)jak zostanie obliczony moj zasilek dla bezrobotnych?z macierzynskiego?
2)kiedy musze złozyc podanie o zasilek dla bezrobotnych,aby nie bylo za pozno?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Wszystkie informacje na temat permitteringu i zasiłku dla bezrobotnych można znaleźć tutaj: www.mojanorwegia.pl/zasilek-dla-bezrobotnych/
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
ewelinkaaa napisał:[b]
1)jak zostanie obliczony moj zasilek dla bezrobotnych?

PROSZĘ NIE MYLIĆ POJĘĆ ...
PERMITERING NIE JEST ZASIŁKIEM DLA BEZROBOTNYCH ...ZWOLNIONYCH NORMALNIE Z ZAKŁADU PRACY...
Jest natomiast zasiłkiem dla osób nadal pracujących , i mających umowę o pracę... tylko przymusowo urlopowanych z czasowego braku pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
Składaj papiery do NAV jak najszybciej, bo będziesz czekała około dwóch tygodni na decyzję przyznania dagpenger. Pieniądze będą naliczane od najwyższego dochodu brutto z ostatnich trzech lat. Będziesz miała przyznane 60% tego zarobku (także w skali roku), minus skatt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok