Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak ogłosić sie ze swoim cv na finn.no - Norwegia

5 Postów
Bartłomiej Godlewski
(BartlomiejGodlewski)
Wiking
Witam. Nazywam sie Bartek i od następnego miesiąca zamieszkam na troche w Norwegii
Otóż. Chciałem zamieścić swoje cv na stronie finn.no tylko kompletnie nie wiem jak to zrobić. Chciałbym się ogłosić, że szukam w pracy. CV wypełnione po trudzie ale sie udało.
Z góry dziękuje za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Jeśli potrzebujesz profesjonalnego CV po norwesku chętnie pomogę. Zajmuję się korektą i tłumaczeniem CV. Całość zostaje dostosowana do wymogów norweskiego pracodawcy, uwypuklone zostają Twoje atuty i to czym warto się pochwalić. Wystarczy, że otrzymam od Ciebie CV po polsku. Resztą zajmę się już sama. Zapraszam do kontaktu na tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
BartlomiejGodlewski napisał:Witam. Nazywam sie Bartek i od następnego miesiąca zamieszkam na troche w Norwegii
Otóż. Chciałem zamieścić swoje cv na stronie finn.no tylko kompletnie nie wiem jak to zrobić. Chciałbym się ogłosić, że szukam w pracy. CV wypełnione po trudzie ale sie udało.
Z góry dziękuje za pomoc.

Po pierwsze ...
TO ... !!!
Raczej Masz na IMIĘ ... Bartek ...
---
PO
Następne , to po prostu trzeba wejść na stronę finn-a i się zwyczajnie zarejestrować jako użytkownik wypełniając całą procedurę .
Następnie zalogować się jako użytkownik i w odpowiednim dziale zamieścić swoją wypoconą CeVałkę .
---
Prawdaż , jakie to proste , prościejsze od drutu , zwiniętego w kłębek .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Bartłomiej Godlewski
(BartlomiejGodlewski)
Wiking
super ale jak zamiescic cv a nie to ze to ja szukam pracownika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
BartlomiejGodlewski napisał:
super ale jak zamiescic cv a nie to ze to ja szukam pracownika

www.finn.no/recruitment/cv/myprofile/acceptterms.action
hjemmehos.finn.no/no/webfolk_+_entusiast...ktnyheter/finn_jobb/

Niestety musisz sobie to przeczytac.


Jezeli by sie ktos mnie zapytal o rade, to powiedzialabym, ze jezeli ktos nie ma konkretnego zawodu popartego papierami, to nie ma co oglaszac swoje CV po norwesku na finn.no.
W koncu nikt tam nie bedzie szukal goscia do pomalowania domu czy pokopania w ogrodku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Bartłomiej Godlewski
(BartlomiejGodlewski)
Wiking
Elise napisał:
BartlomiejGodlewski napisał:
super ale jak zamiescic cv a nie to ze to ja szukam pracownika

www.finn.no/recruitment/cv/myprofile/acceptterms.action
hjemmehos.finn.no/no/webfolk_+_entusiast...ktnyheter/finn_jobb/

Niestety musisz sobie to przeczytac.


Jezeli by sie ktos mnie zapytal o rade, to powiedzialabym, ze jezeli ktos nie ma konkretnego zawodu popartego papierami, to nie ma co oglaszac swoje CV na finn.no.
W koncu nikt tam nie bedzie szukal goscia do pomalowania domu czy pokopania w ogrodku.


Jestem wulkanizatorem i serwisantem klimatyzacji samochodowych
Dzieki za link
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Nie jestem pewna czy LinkedIn jest dobrym miejscem zeby szukac prace bedac wulkanizatorem, ale moze sie myle. Co prawda moja druga polowka dostaje co pewien czas oferty pracy przez ta strone, ale on ma zupelnie inne wyksztalcenie.

W niektorych zawodach najlepiej wysylac ogolne podania o prace bezposrednio do zakladow - i w tym wypadku mam na myli twoj.
Wiec powinienes wysylac swoje podania tu:
www.gulesider.no/finn:dekkservice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok