No wlasnie, pieknie powiedziane... tylko potem sie nie dziwic ze np. Norwegowie patrza sie na Polakow jak na zwierzeta. pracowali by i 300h ajkby i dalo rade. SZOK !
13 Lat temu
1 NOK
Østheim Montasje AS jest częścią Østheimgruppen AS. Zatrudniamy około 130 wykwalifikowanych i doswiadczonych ciesli konstrukcyjnych oraz monterow. Østheim Montasje AS jest zorganizowana w trzech obszarach biznesowych: • Budownictwo (wykonywanie prac stolarskich i innych prac budowlanych) • Wyposażenie sklepów, hoteli i biur • Kuchnie, łazienki i garderoby Siedziba główna znajduje sie w Lillestrøm: Rolf Olsens vei 28, 2007 Kjeller, ale posiadamy rowniez oddzial w Bergen. ...