Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

10 Postów
Sylwia Kodra
(syl1234)
Wiking
czesc mam pytanie czy mozna na takim kursie wziac jakis dzien wolnego.ja nie jestem na zasilku i jeszcze tu nie pracowałam.odpisz pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
syl1234 napisał:
czesc mam pytanie czy mozna na takim kursie wziac jakis dzien wolnego.ja nie jestem na zasilku i jeszcze tu nie pracowałam.odpisz pozdrawiam

Mozna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Sonia M
(Sonia87)
Wiking
Oczywiście, że można musisz tylko powiadomić swojego veiledera na kursie no i chociaż mailem powiadomić NAV. Ja będąc na kursie kilkakrotnie brałam wolne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
coco_chocolate18 napisał:
Witam !

Moja mama była wczoraj na rozmowie z NAV-em ponieważ pobiera już rok dagpenger . Nie może znaleźc pracy więc facet powiedział jej że jeśli nie znajdzie pracy to styczeń-luty będą przysyłali jej ofertę pójścia na kurs , teraz moje pytanie : jak wygląda taki kurs ? na czym polega? co robi się na takim kursie? bo słyszałam że pomagają znaleźc pracę , ile razy w tygodniu odbywa się kurs i ile trwa godzin ? w jakim języku jest prowadzony ?i co jeśli na kurs się nie pójdzie? zabierają zasiłek?

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi
Pozdrawiam

Sa rozne kursy w navie.... jezykowe, zawodowe, o dupie marynie jak napisac ladnie cv itd... Twoja mama nie mogla sie zapytac na miejscu jaki kurs??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Yatsek
Odgrzewasz kotleta sprzed roku ?
a raczej poltora roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Sonia87 napisał:
Oczywiście, że można musisz tylko powiadomić swojego veiledera na kursie no i chociaż mailem powiadomić NAV. Ja będąc na kursie kilkakrotnie brałam wolne.

a NAV to po co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok