Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Piotr Piotr (3218 niezalogowanych)
10 Postów
Wiking
głupota i poczuciem humoru,to nie grzeszysz!!!a o tych koronach to chyba z autopsji wiesz,bo na zbyt zapracowanego,po tym,co piszesz,to nie wyglądasz!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
jasta102 napisał:
zloty lancuch moze znajdzieszzejdź już chłopie z tych stron,bo mało,że masz głupkowate wpisy to do tego ludzi niepotrzebnie stresujesz.masz pracę,to się nią naciesz a nie wypisuj jakies farmazony....a ten znaleziony łańcuch,to chyba Twój,bo jakoś tak łyso wyglądasz na tej fotce bez tego badziewia !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zgol chłopino tą brodę, żebyś był bardzie aerodynamiczny
i pobiegaj trochę
może zgubisz tego pampucha co dźwigasz przed sobą
ani to zdrowo, ani ładnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
maju napisał:
tak,mam letter of reference,z data rozpoczecia i zakończenia pracy w tej firmie
A dlaczego w trakcie wypowiedzenia , nie prosiłeś Szefa , by polecił ciebie Innej Firmie z którą współpracuje ? .
---
Przecież "GÓRA" w danej branży , zawsze wie co konkurencji "dolega" .
W tym przypadku np. brak pełnej obsady na danych stanowiskach .
---
W Mojej Firmie , jak Szef wysyła Nas na DŁUGII ... Permittering ...to zawsze sugeruje , gdzie Możemy "uderzyć" ... jak z kasą będzie naprawdę krucho .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
momo _pl
(momo_pl)
Wiking
a tutaj zagladales--w taki sposob chyba lepiej niz przez forum www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
powodzenia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
jasta102 napisał:
zgol chłopino tą brodę, żebyś był bardzie aerodynamiczny
i pobiegaj trochę
może zgubisz tego pampucha co dźwigasz przed sobą
ani to zdrowo, ani ładnie
powiem bez ogródek!!!sobie juz luż wytrzeszczu,twoje docinki sa nie na miejscu,chyba,że takie kmioty maja to we krwii!!!wszedłem na to forum,bo poszukuje pracy a nie po to,żeby wczytywać sie w docinki jakiegoś frajera,który chyba nawet nie wie,co jest stolica NORWEGII!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
gabriel napisał:
maju napisał:
tak,mam letter of reference,z data rozpoczecia i zakończenia pracy w tej firmie
A dlaczego w trakcie wypowiedzenia , nie prosiłeś Szefa , by polecił ciebie Innej Firmie z którą współpracuje ? .
---
Przecież "GÓRA" w danej branży , zawsze wie co konkurencji "dolega" .
W tym przypadku np. brak pełnej obsady na danych stanowiskach .
---
W Mojej Firmie , jak Szef wysyła Nas na DŁUGII ... Permittering ...to zawsze sugeruje , gdzie Możemy "uderzyć" ... jak z kasą będzie naprawdę krucho .
...TO BYŁO TROCHE INACZEJ,NIE NA FORUM podałbym Ci mojego maila,ale taki jeden wytrzeszcz tu grasuje,docina ludziom jak jakiś niedorozwiniety szympans,ale jesli podasz mi swój nr.tel.,to chetnie oddzwonie pogadamy nie na forum....a propos szefa....to macie wyrozumiałego gościa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
gabriel napisał:
maju napisał:
tak,mam letter of reference,z data rozpoczecia i zakończenia pracy w tej firmie
A dlaczego w trakcie wypowiedzenia , nie prosiłeś Szefa , by polecił ciebie Innej Firmie z którą współpracuje ? .
---
Przecież "GÓRA" w danej branży , zawsze wie co konkurencji "dolega" .
W tym przypadku np. brak pełnej obsady na danych stanowiskach .
---
W Mojej Firmie , jak Szef wysyła Nas na DŁUGII ... Permittering ...to zawsze sugeruje , gdzie Możemy "uderzyć" ... jak z kasą będzie naprawdę krucho .
...TO BYŁO TROCHE INACZEJ,NIE NA FORUM podałbym Ci mojego maila,ale taki jeden wytrzeszcz tu grasuje,docina ludziom jak jakiś niedorozwiniety szympans,ale jesli podasz mi swój nr.tel.,to chetnie oddzwonie pogadamy nie na forum....a propos szefa....to macie wyrozumiałego gościa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
maju napisał:...TO BYŁO TROCHE INACZEJ,NIE NA FORUM podałbym Ci mojego maila,ale taki jeden wytrzeszcz tu grasuje,docina ludziom jak jakiś niedorozwiniety szympans,ale jesli podasz mi swój nr.tel.,to chetnie oddzwonie pogadamy nie na forum....a propos szefa....to macie wyrozumiałego gościa
I dobrze ,że Nie Podajesz ...
JA jezdem podobno , nie Lepszy od tego "wytrzeszcza" ... tylko dzisiaj mam gorączkę i tak jakoś łagodniejszy / Nie dotyczy Lindymalindy !/ ...
---
Telefonu też Ci nie podam , ponieważ to nie Ma sensu , skoro ty tam w polszy a Ja Tu w Norge !.
---
Mój Szef nie jest wcale wyrozumiały , a jedynie zna życie od Podszewki , ponadto i tak Nie możemy Sami zmienić Firmy w Okolicy , z czasem odbiło by się to Nam , na "wątrobie" .
---
Nic to ...
Bywaj z własnymi kłopotami ... Ja pracy Tobie i tak Nie załatwię ... !!!
---
Ponieważ sam szukam na Kierowcę ... -C- ... lub ...-D- ...
NO I WIADOMO , RODAK POLAKOWI ... WILKIEM i jak nie zaszkodził , to już pomógł ...
---
I niech tak właśnie , dalej zostanie ...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów

(paniola)
Nowicjusz
Hmm, prostej odpowiedzi na to nie ma. Ale... na początek doradziłabym Ci kilka dni po wysłaniu cv-ki zadzwonić i się spytać, takie pierdu - pierdu, czy dostali Twoje cv, czy przeczytali, kiedy będzie decyzja, i możesz powiedzieć, że możesz przyjechać w każdej chwili, że mieszkanie na pierwszy miesiąc to nie problem (znajdź na necie nazwę jakiegoś kempingu czy motelu w pobliżu danej pracy, chyba, że masz znajomych). Ot, takie coś. Wiem, jest stres przy dzwonieniu, ale z każdym telefonem będzie lepiej. Jakbyś co nie zrozumiał to trzeba prosić o powtórzenie, próba nie strzelba. A to, że jesteś zainteresowany i się dopytujesz o posadę to na prawdę duży plus.
Generalnie, tak jak piszą na forum - teraz jest dużo ciężej niż kilka lat temu. Jest nas dużo i język norweski to podstawa nawet w sprzątaniu. Tak przynajmniej jest w ogłoszeniach. W realu- znam sporo ludzi, którzy mówią tylko po angielsku i jest ok (i to nie mówię o branży informatycznej, o nie). Są też tacy mówiący po "body - norsk - engelsk sprak". Więc tak na stówę nie ma co się przekreślać, jeśli nie mówi się po norwesku.
W zeszłym roku przyjechała do nas czwórka znajomych (studenci). Rozwieszali swoje ogłoszenia, że chętnie pomalują dom, zrobią sprzątanie i pomogą w różnych pracach gospodarczych. Po tygodniu rozwieszania ulotek dosłownie wszędzie i wrzucania ich do skrzynek, zrezygnowani stwierdzili, że czas wracać do Polszy. I wtedy dopiero zaczęli ludzie dzwonić Nie wiem ile zarobili, ale starczyło, żeby pozwiedzać sobie trochę Norwegię, może nawet coś zostało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok