Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Tom me Magdalena Szabla Marysia11 Olo. Aleksander Szczypior (4623 niezalogowanych)
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
ansz75 napisał:
Widze ze do Norwegii sama polska inteligencja powaznir wyksztalcona i slownikoowa zjechala po 2004.... jakaz strata dla narodu......
Sz


Przepraszam ale dalej nie moge
Jak jestem dyslektyk dysidiot itd.
Tak przynajmniej pisze tak by pozostali mogli zrozumieć o co mi chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
O i na szyku i kulturze sie widze znaja..... szkoda jaki w Polsce teraz misi byc spokuj.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Lubie sobie z wami raz na pol roku pogadac... wtedy doceniam norwegie i norwegow i niedziwi mnie nic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
ansz75 napisał:
O i na szyku i kulturze sie widze znaja..... szkoda jaki w Polsce teraz misi byc spokuj.......

Nie chce Ci się spać?!!,
...........męczysz i straszysz ludzi tym kiepskim pisaniem!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
ansz75 napisał:
Lubie sobie z wami raz na pol roku pogadac... wtedy doceniam norwegie i norwegow i niedziwi mnie nic

W takim razie do zobaczenia za pół roku przynajmniej oczy nie będą bolec od błędów

Ja bym się wstydził mając takie wykształcenie, takie proste byki sadzić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
ansz75 napisał:
Lubie sobie z wami raz na pol roku pogadac... wtedy doceniam norwegie i norwegow i niedziwi mnie nic

...ty tak w życiu codziennym też? .....czy tylko dzisiaj i na MN ludziom dokuczasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
ansz75 napisał:
O i na szyku i kulturze sie widze znaja..... szkoda jaki w Polsce teraz misi byc spokuj.......

Nie wyobrazam sobie w jaki sposob ktos mogl ukonczyc studia na KUL (te OU...cos tam, to juz sobie daruje ) i nie opanowac zdolnosci zlozenia chociaz jednego, poprawnego zdania po polsku Pochwalilas sie, ze to bylo w latach 80ych, a wtedy KUL byl uczelnia, na ktora pierwszy, lepszy matol nie mial wstepu. Wyjasnij moze, jakim cudem te uczelnie mogl ukonczyc matol, ktory wypowiada sie po polsku gorzej, niz obcokrajowiec po rocznym kursie ?
Jak Ci sie to udalo ? Hæ? To nie byla w tamtych czasach uczelnia, ktora mozna bylo ukonczyc, jak "ojce prosiaka dla rektora zawiozly"...., inne tak, ale nie ta.
Wez sie juz nie osmieszaj wiecej, szczegolnie z tym KULem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Zeby prywatnie byc ok tzeba nasiac zamętu na stronie.... tak systematycznie dokuczan obcym........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
ansz75 napisał:
Lubie sobie z wami raz na pol roku pogadac... wtedy doceniam norwegie i norwegow i niedziwi mnie nic

Jasne, przeciez oni nie maja pojecia jaka "cimoja polszczyzna" wladasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
ansz75 napisał:
O i na szyku i kulturze sie widze znaja..... szkoda jaki w Polsce teraz misi byc spokuj.......

Nie wyobrazam sobie w jaki sposob ktos mogl ukonczyc studia na KUL (te OU...cos tam, to juz sobie daruje ) i nie opanowac zdolnosci zlozenia chociaz jednego, poprawnego zdania po polsku Pochwalilas sie, ze to bylo w latach 80ych, a wtedy KUL byl uczelnia, na ktora pierwszy, lepszy matol nie mial wstepu. Wyjasnij moze, jakim cudem te uczelnie mogl ukonczyc matol, ktory wypowiada sie po polsku gorzej, niz obcokrajowiec po rocznym kursie ?
Jak Ci sie to udalo ? Hæ? To nie byla w tamtych czasach uczelnia, ktora mozna bylo ukonczyc, jak "ojce prosiaka dla rektora zawiozly"...., inne tak, ale nie ta.
Wez sie juz nie osmieszaj wiecej, szczegolnie z tym KULem


Kontynuuj.... napewno umiesz lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok