Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

MONTER RUSZTOWAN 46C SZUKA PRACY - Norwegia

Czytali temat:
sM M ala rzepka Przemyslaw Piskorz Kasia K R W SFS Poland NVServiceAS BOBRC justyna1202 Patrykkatt Olo. Corretta2907 Tomasz Kołsut (6948 niezalogowanych)
48 Postów
Mariusz H
(Diun)
Nowicjusz
Jak w tytule jestem monterem rusztowan z uprawnieniami 46c i szukam pracy pozdrawim wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Jeśli szukasz pracy to warto zainwestować w profesjonalne CV. Oferuję tłumaczenie CV z korektą, która dostosuje je do wymagań norweskich pracodawców. Zapraszam do kontaktu na tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
Diun napisał:
Jak w tytule jestem monterem rusztowan z uprawnieniami 46c i szukam pracy pozdrawim wszystkich
Weź i zajrzyj na drugą stronę Tego Forum za rogiem , tam właśnie stawiają rusztowanie , dla Dennej Głupoty ...
Może się załapiesz ...
Pozdrawiam
Świątecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Paweł K....i
(pawellbn89)
Wiking
Jakbym miał doświadczenie( jak masz) to nie pisałbym takich postów.... NA montera rusztowań jest w h*j ofert nawet z polskich agencji na początek ..... Więc debila z siebie robisz czy udajesz tylko ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Paweł K....i
(pawellbn89)
Wiking
Dodam jeszcze że ostatnio rozmawiałem z Panią z NAVu po norwesku na targach pracy w Lublinie. I niestety to nic nie dało. Miła Pani nawet CV nie mogła wziąść.... Lykke til i tyle... Jak masz doświadczenie w rusztowaniach to nie pisałbyś tu ... Ja nie piszę.. Mimo że mam sam wózek widłowy i prawko kat B. ... Bo zostałbym wyśmiany na tym forum .... Mimo że znam troche norweskiego !!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Mariusz H
(Diun)
Nowicjusz
Sam jestes debilem to ze sa ogloszenia nie oznacza ze jest dobra praca...a Dla Adecco sam mozesz zapierdalac bo to chyba twoj szczyt mozliwosci...Ja juz to przerobilem jak sie pociles na kursie 46c.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Mariusz H
(Diun)
Nowicjusz
He He dobry jestes prawko B to ma kazdy ja tez mam i uprawnienia na wozek tez i nawet o tym nie wspominam bo tutaj kazdy norek ma te smieszne uprawnienia...a ty myslisz ze masz zaje...kwalifikacje hehe po Norwesku pewnie mowie lepiej od ciebie ale sie nie chwale wiesniaku z tym prawkiem i papierami na wozek to pewnie kariere tu zrobisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
z tymi rusztowaniami dajmy na to w okolicach Stavanger nie jest za ciekawie , czy to w navie czy w ogloszeniach, także trochę poluzujcie żyłkę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Diun napisał:
He He dobry jestes prawko B to ma kazdy ja tez mam i uprawnienia na wozek tez i nawet o tym nie wspominam bo tutaj kazdy norek ma te smieszne uprawnienia...a ty myslisz ze masz zaje...kwalifikacje hehe po Norwesku pewnie mowie lepiej od ciebie ale sie nie chwale wiesniaku z tym prawkiem i papierami na wozek to pewnie kariere tu zrobisz

Takis oblatany ze niby norweski, papiery itd a piszesz jak jeden z tych co
Sobie taki kursik w CBR kupili i myślą ze zrobią karierę.
Wiec sie nie dziw ze zostałes wzięty za takiego osobnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Mariusz H
(Diun)
Nowicjusz
Spoko ja wszystko rozumiem ale z jakiej paki jakis pajac ktory wybiera sie na podboje Norweskiego rynku pracy i naczytal sie ogloszn z ktorych nic nie wynika ubliza mi na forum...a teraz nie jest tutaj tak kolorowo z praca jak sie niektorym wydaje wiec warto pytac wszedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Diun napisał:
Spoko ja wszystko rozumiem ale z jakiej paki jakis pajac ktory wybiera sie na podboje Norweskiego rynku pracy i naczytal sie ogloszn z ktorych nic nie wynika ubliza mi na forum...a teraz nie jest tutaj tak kolorowo z praca jak sie niektorym wydaje wiec warto pytac wszedzie
PŁACZKU ... śmieszny jesteś z tymi pretensjami ...
---
Masz Norweski dokument na montaż rusztowań , a szukasz porady na Polskim forum .
---
BARDZO ŚMIESZNE i wręcz , głupie zachowanie zwłaszcza , że jak napisałeś , masz już doświadczenie z Adeko ...
---
Z takim dokumentem Niestety , to trzeba samemu szukać , bezpośrednio w Norweskich Firmach Stricte Montażowych ... !!! .
---
A zwłaszcza na stronie NAV i odpowiadać na każde ogłoszenie ... ! .
Po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie oraz umieszczeniu tam własnego CV , ale przecież ty to już dawno wiesz wszak jesteś obyty i znasz Norweski ...
---
Twoja Żebranina na Polskich Forach wzbudza Śmiech i politowanie .
Przecież Tu nie zaglądają Norwescy Pośrednicy ani łowcy talentów , tu co najwyżej zaglądnie Pośrednik który jest gorszy od Adeko ... a przecież nie po to walczyłeś ... by teraz nabijać kasę złodziejom ... IRONIĘ TU WIDZĘ ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok