Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zasiłek - Norwegia

Czytali temat:
Andrzej ANDRE Monika Byy (2195 niezalogowanych)
1 Post

(slawekpopko)
Wiking
Zakończyłem pracę w norwegi 30czerwca, obecnie jestem w Polsce, czy mogę przyjechać i zarejestrować się w nav jako bezrobotny i dostać zasiłek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Slawek z zakonczeniem pracy i wyjazdem do kraju wiaze sie chyba tez zakonczenie pozwolenia na prace i pobyt.Mysle ze ktos da Tobie bardziej wyczerpujaca odpowiedz tylko podaj troszke wiecej szczegolow-pozwolenie jakie miales,okres jaki tu byles,czy sam sie zwolniles czy zwolniono Ciebie itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(slawekpopko)
Wiking
Mnie zwolniono, było to zwolnienie grupowe a pozwolenie na pracę mam do 2012. A pracowałem prawie trzy i pół roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
slawekpopko napisał:
Mnie zwolniono, było to zwolnienie grupowe a pozwolenie na pracę mam do 2012. A pracowałem prawie trzy i pół roku
to przed wyjazdem trzeba bylo od razu sie rejestrowac jako nierobotny to za ten czas pobytu w NO dopoki nei wyjechales do PL dostawal bys kase... jakbys zjezdzal do PL na stale to mialbys kase wysylana do PL w norweskiej wyskoosci przez 3 miesiace... a teraz?? jak chcesz - da sie - tylko po co??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
1 Post

(slawekpopko)
Wiking
Właśnie tylko trzy miesiące a potem nic. A tak to mogę wrócić i dostawać przez dłuższy czas no i szybciej znajdę pracę bo w mojej branży w polsce to kicha STOCZNIA i wszystko jasne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
slawekpopko napisał:
...A tak to mogę wrócić i dostawać przez dłuższy czas no i szybciej znajdę pracę ...! No niby masz rację ..
Tylko pytanie czy masz tu gdzie mieszkać i ile ta impreza kosztuje...a za darmo nikt Ciebie nie przygarnie nawet na materac na poddaszu...!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(slawekpopko)
Wiking
liczę się z tym, jak wspomniałem było to zwolnienie grupowe i chcemy przyjechać co najmniej w trzech bo samemu to trochę poroniony pomysł, opłaty by mnie zjadły a mam jeszcze rodzinę na utrzymaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(slawekpopko)
Wiking
Czy jest jakiś konkretny termin do kiedy powinienem się zgłosić w nav
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
slawekpopko napisał:
Czy jest jakiś konkretny termin do kiedy powinienem się zgłosić w nav

Najlepiej kiedy jeszcze pracujesz, a wypowiedzenie masz juz w reku! (czyt. w okresie wypowiedzenia umowy).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok