Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
piotrek14 Kamila21 (3504 niezalogowanych)
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Do wacusia...charakterystyka...twoja.....pl.wikipedia.org/wiki/Narcystyczne_zaburzenie_osobowo%C5%9Bci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
4altee napisał:
FCTR obawiam się,że słabo ,słabiutko....nie trafione..

Obsesjami nazywa się występowaniem u chorego irracjonalnych myśli, które pojawiają się w świadomości automatycznie i powodują u pacjenta cierpienie oraz chęć uwolnienia się od nich. Myśli najczęściej dotyczą przemocy, religii czy seksualności, jak również dążenia do porządku..

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
factorytka napisał:
4altee napisał:
FCTR obawiam się,że słabo ,słabiutko....nie trafione..

Obsesjami nazywa się występowaniem u chorego irracjonalnych myśli, które pojawiają się w świadomości automatycznie i powodują u pacjenta cierpienie oraz chęć uwolnienia się od nich. Myśli najczęściej dotyczą przemocy, religii czy seksualności, jak również dążenia do porządku..

ciekawe,kto jest tutaj double??wacek/factorytka??factorytka/wacek??-zgodnie z moim milicyjnym nosem-coś w tym jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
4altee napisał:
Do wacusia...charakterystyka...twoja.....pl.wikipedia.org/wiki/Narcystyczne_zaburzenie_osobowo%C5%9Bci

Zabawne, ze jeszcze nie dalej jak 2 dni temu zarzucales mi kopiowanie z netu, choc sam rzadko zamieszczam takie odniesienia. To z czego robiles zarzut , stalo sie twoja forma obrony.

Napisalem ci jednak jeszcze jedna istotna rzecz - aby cos cytowac, nalezy mniec o tym jako takie pojecie. Ty jestes podobny do dzelady. Mozna cie nauczyc pewnych funkcji, jednak nie jestes w stanie ich pojac. To sie nazywa intencjonalnosc/theory of mind. W swoich postach osiagnales poziom 2 i chocbys sie dwoil i troil to dalej nie przeskoczysz. To charakterystyczne dla pewnych naczelnych.
Reasumujac - mozesz pisac co chcesz, zamieszczac muzyke, jezdzic na rowerze, pozowac w dziwacznych gatkach, jednak...
Roznice pomiedzy toba a czlowiekiem zawsze beda jakosciowe a nie ilosciowe, choc paradoksalnie mozna je wyrazic za pomoca liczb naturalnych.

Wiec badz z siebie dumny! i tak jestes wyzej niz bezkregowce, ktore nie maja nawet samoswiadomosci.

Ps Na twoje linki sram
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
factorytka napisał:
Wacek1 napisał:
4altee napisał:
Jest na forum niejaki Wacek,i zna odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania-co,gdzie,kiedy,za ile,w jaki sposób,czemu,po co,jak,możę,....

Jest tez debil powyzej, co to ma problemy z synonimami. Ale w tym ostatnim przeszedles samego siebie, albo nawet obszedles dookola. -


Wacenty, dowal mi minusa bo już na te '-13' patrzeć nie mogę


Napisz do Shackled - najebal mi juz ze 20
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Wacek1 napisał:
4altee napisał:
Do wacusia...charakterystyka...twoja.....pl.wikipedia.org/wiki/Narcystyczne_zaburzenie_osobowo%C5%9Bci

Zabawne, ze jeszcze nie dalej jak 2 dni temu zarzucales mi kopiowanie z netu, choc sam rzadko zamieszczam takie odniesienia. To z czego robiles zarzut , stalo sie twoja forma obrony.

Napisalem ci jednak jeszcze jedna istotna rzecz - aby cos cytowac, nalezy mniec o tym jako takie pojecie. Ty jestes podobny do dzelady. Mozna cie nauczyc pewnych funkcji, jednak nie jestes w stanie ich pojac. To sie nazywa intencjonalnosc/theory of mind. W swoich postach osiagnales poziom 2 i chocbys sie dwoil i troil to dalej nie przeskoczysz. To charakterystyczne dla pewnych naczelnych.
Reasumujac - mozesz pisac co chcesz, zamieszczac muzyke, jezdzic na rowerze, pozowac w dziwacznych gatkach, jednak...
Roznice pomiedzy toba a czlowiekiem zawsze beda jakosciowe a nie ilosciowe, choc paradoksalnie mozna je wyrazic za pomoca liczb naturalnych.

Wiec badz z siebie dumny! i tak jestes wyzej niz bezkregowce, ktore nie maja nawet samoswiadomosci.

Ps Na twoje linki sram
I vice versa ...Dawno temu...sposobem na załatwiwienie pewnych racji,było coś takiego jak pojedynek...rzuciłeś mi rękawice -psi bękarcie-odrzucam ci...pamiętaj swiat jest mały-prędzej czy póżnięj się spotkamy-wtedy odszczekasz wszystko co ta gęba chlapała-nie oczekuj litości panie wszechwiedzący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
4altee napisał:

Ps Na twoje linki sram
I vice versa ...Dawno temu...sposobem na załatwiwienie pewnych racji,było coś takiego jak pojedynek...rzuciłeś mi rękawice -psi bękarcie-odrzucam ci...pamiętaj swiat jest mały-prędzej czy póżnięj się spotkamy-wtedy odszczekasz wszystko co ta gęba chlapała-nie oczekuj litości panie wszechwiedzący
[/quote]
[/quote]
Tak tak, tesknota za czasami minionymi jest bardzo charakterystyczna dla wykluczonych.

Brak silnych argumentow, wiec pojawia sie argument sily
Myslalem, ze nie dasz rady sie bardziej osmieszyc, ale znow sie wykazals.
Pragne ci przypomiec, ze w zamierzchlych czasach pojedynkowali sie jedynie ludzie o szlachetnym urodzeniu, swiniopasom to nawet ne moglo przyjsc do glowy. Chlopstwo najczesciej okladalo sie kulakami badz tez sztachetami. Ty z racji urodzenia zapewne takie pojedynki masz na mysli.

Najbardziej zadziwia mnie to niczym nieuzasadnione zalozenie, ze skoro po drugiej stronie siedzi ktos, kto uzywa slow niezrozumialuch dla idioty, to z pewnoscia jest to "geek" ktory, ze sportem nie mial nic wspolnego, z cala pewnoscia wazy 6o lub 120 kg i nigdy nikogo nie uderzyl. Mozna takiemu wygrazac, obiecywac wpierdol, bo to przeciaz oczywiste!
Nie sadz innych swoja miaro glupcze, bo mozesz sie zdziwic, a smieszne gatki mma niewiele ci pomoga.

tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Pastuchu jeden-chłopski filozofie z racji urodzenia-niewiadomo gdzie.Cos sie przypierdolil do tych kurwa gatek??Ja tu niewidze zadnych gatek MMA, wez pierdolnij z baski w sciane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
4altee napisał:
Pastuchu jeden-chłopski filozofie z racji urodzenia-niewiadomo gdzie.Cos sie przypierdolil do tych kurwa gatek??Ja tu niewidze zadnych gatek MMA, wez pierdolnij z baski w sciane

No nie wypieraj sie, byla fotka" gatek do walki" I wyluzuj sie chlopie...to tylko forum, co sie tak spinasz? Jakiekolwiek poglady lub opinie tu zamieszczone nie maja zadnego znaczenia!
Kazdy moze tu byc kazdym. Ja erudyta ty sportowcem. Nic z tego nie wynika dla prawdziwego zycia, wiec po co ten prad?

Lubie tu przychodzic, by napic sie jadu. To takie moje katharsis, dzieki temu moge kanalizowac zle emocje w wirtualnym swiecie, a to niewatpliwa korzysc dla ludzi, ktorzy obcuja ze mna w realu.


Wiec załóż gatki i potrenuj z usmiechem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok