Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Marek w Rafal Dittmann Mateusz Nickolas Nickolas Caban Kamil Lubecki kamilla piskorowska smart3m Przemysław Frontczak TomekCK qq (4857 niezalogowanych)
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
przecież pisałem -- żadne cudo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz Nickolas Nickolas Caban
(Mateusz Nickolas Caban)
Wiking
Mateusz Nickolas Caban napisał:
dzięki powiatowy myślicielu

muszę zawitać osobiście w arbeidstilsynet mam w sumie blisko i zapytam w jaki sposób przebiega taka cała operacja...



a więc dziekuję powiatowy myślicielu za podpowiedź o Arbeidstilsynet jak juz napisalem sprawa jest w toku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czasami lepiej porozmawiać z jednym mądrym niż
słuchaj więc
jeśli już to za wszelkie kompetansebevis, czyli i wózki odpowiada w Norge
TYLKO I WYŁĄCZNIE
Bevisregisteret
www.bevisregisteret.no/
nawet takie pytanie miałem na teście z kursu na kran
mi przy okazji kursu na suwnice i dźwigi wzięli tłumaczenie kursu na wózki z Anglii i bevisregisteret uznał to i mam teraz norweskie kwity
chcesz to załatwiaj sam u nich, albo podjedź do
SAPIO
Øksnevad Naringspark
Engelsvollvegen 264
4354 Klepp Stasjon
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
być może i tak jest jasta102, jest choć nie twierdzę że nie bo widzę że tak -- nie spotkałem się z tą formą -- ale każda informacja się przydaje-- dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
powiatowy myśliciel napisał:
być może i tak jest jasta102...
ja wyciągnąłem swój kompetansebevis G4 T4 , poczytałem na nim i jestem na 100% pewien, że to jednak Bevisregisteret odpowiada za to. także jak ktoś coś ma z Polski to niech śle na ten adres
Adresse: Husøyvegen 143,
4262 Avaldsnes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
odpowiada -- ale arbeidstilsynet też załatwia takie sprawy więc nie ma problemu się tak pieklić --- masz racje jasta102 , czyli już jest jakby 2 metody załatwienia sprawy --- pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
No i widzisz Jasta 102 i Powiatowy - bez was nie ruszyliby z miejsca ! A to heca - udalo sie wam -exsselent !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Macie jakiś gotowy wniosek, który należy dołączyć do dokumentów które mają byc zatwierdzone?
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Mateusz Nickolas Nickolas Caban
(Mateusz Nickolas Caban)
Wiking
cześć... Ja tam zadnych wnioskow nie pisalem poszedlem bezposrednio do Arbeidstilsynet w Stavanger powiedziałem oco mi chodzi pani napisała notatke i koniec... dałem gole dokumenty po polsku oryginały do wglądu plus komplet tlumaczeń na angielski niemiecki i niorweski i to wystarczylo po jakichs 2-3 tygodniach dostałem zatwierdzone na dokumencie A4 ...i to by bylo na tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów
Johnny Walker
(Moroklumpen)
Stały Bywalec
Mateusz Nickolas Caban napisał:
cześć... Ja tam zadnych wnioskow nie pisalem
Oczywiście. Więcej nic nie trzeba. Mówi o tym Przepis o użyciu sprzętu roboczego.
Forskrift om bruk av arbeidsutstyr § 47A - łatwo wygooglować, jakby kogoś interesowało.
Od stycznia 2013 pewnie numer paragrafu się zmieni ale podejrzewam że zapis będzie ten sam. Szukać mi się nie chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok