Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
piotr piotrowski (2404 niezalogowanych)
1 Post

(retier1)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Nie samotny tylko nie w stalym zwiazku,hihihihihiihihhi.
Retier islam odpada tam kobieta jak na moj gust zaczesto jest na kolanach przed mezczyzna!!!!
.....................często ,ale nie zawsze(tak żeby miały trochę złudzeń ) a tylko o to chodzi w męskim szowiniźmie tylko nie krzyczcie za głośno kobitki,słuch mam jeszcze dobry
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
kami napisał:
krolestwo za konia napisał:
Nie samotny tylko nie w stalym zwiazku,hihihihihiihihhi.
Retier islam odpada tam kobieta jak na moj gust zaczesto jest na kolanach przed mezczyzna!!!!



ta fazi bo ci uwieze na kolana i od tyłu




No i widzisz Smerfetka czego mozesz sie spodziewac w Norge
Kami a pisalas ze nie masz doswiadczenia z facetami?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
bo nie mam ich za dużo ale mam prawie męża
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
WERONIKA WERONIKA
(SmErFeTkA)
Wiking
no właśnie widze jest coraz ciekawiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
smerfetka moze pisałas a ja przeoczyłam ale w jakiej miescinie bedziesz mieszkac??? wiesz juz cos?????
fazi oddałes plusa hilton dzis?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
WERONIKA WERONIKA
(SmErFeTkA)
Wiking
Tak pisałam chyba wcześniej...będę mieszkała w Oslo nie wiem czy to dobrze czy źle.....a ile mniej więcej kosztuje wynajęcie mieszkania...?w jakich sklepach nie jest drgogo?i gdzie oplaca się robić zakupy by nie przepłacać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
SmErFeTkA napisał:
Tak pisałam chyba wcześniej...będę mieszkała w Oslo nie wiem czy to dobrze czy źle.....a ile mniej więcej kosztuje wynajęcie mieszkania...?w jakich sklepach nie jest drgogo?i gdzie oplaca się robić zakupy by nie przepłacać... Najlepiej nigdzie i wszystko zostaje w kieszeni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
wowo 1000 post ide przymiezyc głowna nagrode wasy i brode teraz walka o nagrode pocieszenia płyn do golenia [/quote]



1000 postow !!!!!!!!!!!!!!!!! przekroczylem dosc dawno ale ja jestem tu zalogowany od poczatku roku Kami.
Hm.....pamietasz jak mi napisalas wstan od kompa i wyjdz do ludzi???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
SmErFeTkA napisał:
Tak pisałam chyba wcześniej...będę mieszkała w Oslo nie wiem czy to dobrze czy źle.....a ile mniej więcej kosztuje wynajęcie mieszkania...?w jakich sklepach nie jest drgogo?i gdzie oplaca się robić zakupy by nie przepłacać...

Jak sie Wam poszczesci to znajdziecie przy pomocy rodziny pokoj za jakies 3000 koron-male mieszkanko od 5000 koron w gore.Zakupy robi sie wszedzie bo w sumie nie ma tu tesco czy reala a promocje sa w szedzie.Chyba rema 1000 jest najtansza ale nie jestem pewien. Moze inaczej 1000 euro powinno wystarczyc wam zeby przezyc we dwojke przez miesiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Jak sie Wam poszczesci to znajdziecie przy pomocy rodziny pokoj za jakies 3000 koron-male mieszkanko od 5000 koron w gore.Zakupy robi sie wszedzie bo w sumie nie ma tu tesco czy reala a promocje sa w szedzie.Chyba rema 1000 jest najtansza ale nie jestem pewien. Moze inaczej 1000 euro powinno wystarczyc wam zeby przezyc we dwojke przez miesiac.

Optymista z Ciebie kzk. Bardzo ciezko znalezc mieszkanie w Oslo w takiej cenie, troche ostatnio spedzilem czasu w firmach zajmujacych sie wynajmem mieszkan szukajac lokum dla znajomych. Wychodzi na to, ze mieszkanie dla rodziny (mala kuchnia, lazienka, salon, sypialnia= okolo 40m2) to wydatek rzedu 6500kr. Tansze widzialem, ale tam bardzo latwo stracic depozyt, gdyz stan techniczy przed wynajmem jest fatalny. Nie bralem pod uwage mieszkania z rodakami, tam mozna faktycznie tanio pomieszkac jakis czas jesli ma sie szczescie, lub zdobyc nowe doswiadczenia aby pisac na forum "moj wspol lokator grozi mi smiercia" . Nie sprawdzalem tez cen poza miastem w miejscach skad trudno sie dostac do centrum ( korki, daleko do transpotru publicznego) czyli wies. Norweska cena za pokoj oficjalna to 4000kr. Widzialem kiedys mieszkanie 50m2 za 5500kr w domu prywatnym, ale lazienka byla wspoldzielona z wlascicielami domu. Nalezy pamietac rowniez o depozycie, zazwyczaj za dwa lub trzy miesiace.
Zycze powodzenia w poszukiwaniach lokum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok