Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
małgorzata zub majunia mala Maria Dwoj Kuba Buba Daniel Motyka Magdalena K. Nikodem Józefowicz Michał Michał Lucy Lucy Daniel Dziekoński Tomkk (2852 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
lukaniko napisał:
Dziekuje za porady i na bank z nich skorzystam w poniedzialek .Miłego weekendu życzę
juz moge?? pomedrkowali???? to teraz konkrety:

raz: www.nav.no/Polski/_attachment/152674?=true&_ts=12e94f07148

i dalej dwa: meldujesz sie bez wzgledu na wszystko..... co 2 tygodnie....

trzy: tam na stronie NAV po zalogowaniu sie masz wszystko napisane czy masz dagpenger czy nie masz... czy masz wyplate i kiedy... tam wszystko jest w ustawieniach/informacjach o koncie.... list tez dostaniesz... zwyczajowo 3 tygodnie trwa cala procedura... ale ze wzgledu na swieta mze byc inaczej wiec spokojnie bez nerwow idz zapytaj raz jeszcze, albo zloz dokumenty jeszcze raz od nowa i juz!!!!

cztery: co to jest porozumienie stron??? albo Ty sie zwalniesz albo Ciebie zwalaniaja!!! jakby byly problemy to idz do szefa i powiedz zeby dal Ci wypowiedzenie ze wsteczna data i juz...

piec: beda jakies fotki albo film z nocy poslubnej??? hehehe

ps. ale kurwa jestem dzis w dupe mily i uprzejmy... jak nigdy kurwa....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Sławek Post
(lucki1)
Wiking
A najlepiej napisz porządną skargę do NAV-u wytykając ich niekompetencje i brak wiedzy,a jeśli nie potrafisz poproś jakiegoś znajomego Norwega...zrób to w 2 egzeplarzach...jeden niech Ci podstęplują z nazwiskiem przyjmującego...lub wyslij to pocztą do głównego NAV-u....bodajże w Oslo...mój kumpel po roku czekania na barnetryg zrobił coś takiego i po tygodniu miał całą kasę za okres 12 m-cy na koncie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
slawczak napisał:
A najlepiej napisz porządną skargę do NAV-u wytykając ich niekompetencje i brak wiedzy,a jeśli nie potrafisz poproś jakiegoś znajomego Norwega...zrób to w 2 egzeplarzach...jeden niech Ci podstęplują z nazwiskiem przyjmującego...lub wyslij to pocztą do głównego NAV-u....bodajże w Oslo...mój kumpel po roku czekania na barnetryg zrobił coś takiego i po tygodniu miał całą kasę za okres 12 m-cy na koncie.
tyle sie napisales a wystarczylo napisac 3 slowa na google:

www.nav.no/skjema/Skjemaer/Klage+p%C3%A5...Klage+p%C3%A5+vedtak

www.nav.no/tilbakemelding/Klage,+ris+og+...lage+p%C3%A5+service

www.nav.no/Om+NAV/NAV/Klagerettar/Klager...heter.1073746278.cms
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
zaświrowało coś w główkach z rozpędu co niektórym ....niech ten niegramotny bezrobotny poczeka do następnej wypłaty NAV . zapewne ten pierwszy okres nie policzyli jako pełne 2 tygodnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Andre ved mark napisał:
zaświrowało coś w główkach z rozpędu co niektórym ....niech ten niegramotny bezrobotny poczeka do następnej wypłaty NAV . zapewne ten pierwszy okres nie policzyli jako pełne 2 tygodnie
napisal przeciez juz wczesniej ze jest beløp 2k nok... za jakies dni....

ale jak sie pomeczy piszac zazalenia to edzie mial satysfakcje ze cos zdzialal sam.. wiec niech pisze sobie... jesli jego priorytetem jest lazenie po NAVach i pisanie skarg: prosze bardzo: ja bym wolal w tym czasie szukac sobie pracy.... ale co mi tam... to nie ja bede mial niebawem glowa rodziny.... po co komu pieniadze.... palic pieniadze.....

ps. i pozniej na wsi powiedza ze bezrobotny z Norwegii "takie wesele" zrobil... ale tam musi byc zajebiscie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
kiedy on jeszcze nie wie z czym walczy na drugi przelew dostanie tyle ile mu wyliczyli ...wiem to z doświadczenia jak jeszcze pracowałem w beniamingach jak to nazywa mój nowy z PL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Angelika Stencel
(bobofruta)
Wiking
Ta kwota ktora ci przyszla to zwyczajna nadplata, zawsze tak jest nadplacaja za jakies 3 dni, tylko ze jesli nie wyslales meldingkort to dlatego tak dlugo czekasz, mialam to samo, poszlam kazali mi czekac 3 tygodnie, wiec sie nie odhaczylam, bo myslalam ze najperw ma przyjsc mi decyzja do domu czy przyznali mi czy nie tak mi babka tlumaczyla w navie, ze nic nie musze robic, dostalam 970kr, i potem ciszaa, miesiac potem dwa, ciagle mowili mi zeby czekac az za 3 razem jak bylam trafilam na kogos normalnego i wtedy baba mi powiedziala ze nav mi nie wysylal kasy gdyz zapomnialam wyslac meldingkort i nie wyjasnilam im dlaczego wiec mysleli ze moze cos sie zmienilo, znalazlam prace albo nie chce dagpenger, na nowo wypelnilam papiery i mi nadplacili ale tylko za 4 tyg, nie za 8. Z wyjatku na to ze nie nawidze tam chodzic i patrzec jak jakis ciapaty z krzywymi zebami gapi sie w komputer i nie potrafi odpowiedziec mi na pytania tylko kaze czekac wiecej nie poszlam nie upominalam sie o dalsza nadplate.... pobieralam miesiac zasilek i od razu wyslali mnie na kurs, nagle sobie o mnie przypomnieli....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok