Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
piotr piotrowski (2423 niezalogowanych)
9 Postów
Wiking
hmmmmm to teraz zeby zapoznac ,porozmawiac z jakas pania,to trzeba nosic przy sobie zaswiadczenie o stanie cywilnym wydanym przez USC hihi dobre ,bez tego do hilton nie podchodzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
kazik napisał:
hmmmmm to teraz zeby zapoznac ,porozmawiac z jakas pania,to trzeba nosic przy sobie zaswiadczenie o stanie cywilnym wydanym przez USC hihi dobre ,bez tego do hilton nie podchodzic


Ty nie wydawaj polecien z czym do mnie podchodzic i odczep sie ode mnie, ok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
kazik napisał:
hmmmmm to teraz zeby zapoznac ,porozmawiac z jakas pania,to trzeba nosic przy sobie zaswiadczenie o stanie cywilnym wydanym przez USC
i pamietaj,ze zaswiadczenie jak to zaswiadczenie jest wazne miesiac od wydania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kazik napisał:
hmmmmm to teraz zeby zapoznac ,porozmawiac z jakas pania,to trzeba nosic przy sobie zaswiadczenie o stanie cywilnym wydanym przez USC hihi dobre ,bez tego do hilton nie podchodzic
TY z HILTON nie zadzieraj bo ONA wie co pisze ...
Właśnie niedawno wystawiła walizkę za drzwi swojemu Mężowi KTÓRY TU W NORGE , ŚWIROWAŁ KAWALERA BEZ DZIECI...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
krolestwo za konia napisał:
Piwo stawiam na spotkaniu jezeli ktos wklei profil z wpisem ZONATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIHIHIHHIIHIH
DLA ULATWIENIA Z INNYCH PORTALI TEZ!!!!

To Ci się upiekło. Raz że mnie nie będzie na zlocie, dwa przez smsa mi go nie wyślesz
Mam na facebook'u konto jako żonaty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
gabriel napisał:
kazik napisał:
hmmmmm to teraz zeby zapoznac ,porozmawiac z jakas pania,to trzeba nosic przy sobie zaswiadczenie o stanie cywilnym wydanym przez USC hihi dobre ,bez tego do hilton nie podchodzic
TY z HILTON nie zadzieraj bo ONA wie co pisze ...
Właśnie niedawno wystawiła walizkę za drzwi swojemu Mężowi KTÓRY TU W NORGE , ŚWIROWAŁ KAWALERA BEZ DZIECI...


dokładnie 4 lutego wystawiłam tę walizke, a właściwie plecak... i wlasciwie sam sie spakował .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Dziki masz nawet flaszke!!!! ok ale spojrzmy na portale typowo norweskie czy to spolecznosciowe czy "randkowe"i wykluczmy nasza klase!!!!! Najpopularniejszy stan cywilny to w separacji,hihihihihhi i rowiedziony-a!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
krolestwo za konia napisał:
Dziki masz nawet flaszke!!!! ok ale spojrzmy na portale typowo norweskie czy to spolecznosciowe czy "randkowe"i wykluczmy nasza klase!!!!! Najpopularniejszy stan cywilny to w separacji,hihihihihhi i rowiedziony-a!!!!!!
No bo takie życie jest do bani, kobiety odchodzą, faceci się puszczają. W ten sposób mamy 1% społeczeństwa, które trwają w związkach.A reszta to panny i kawalerowie na profilach w necie oczywizna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
WERONIKA WERONIKA
(SmErFeTkA)
Wiking
Hheh....No świetnie widzę że pod moim zapytaniem rozpoczęły się konwersacje na temat mężczyznMyslałam ze dowiem sie czegoś więcej o kraju a nie o facetachTego raczej się nie boje bo przylatujemy z chlopakiem i nie interesuja mnie panowawie koło 30-40bez obrazy oczywiście szacunek dla wszytskich.......a Może napiszcie mi gdzie szukac pracy może są jakieś strony ciekawe z ogłoszeniami...jak drogie jest zycie...wiem że truje strasznie ale dość że jestem ciekawska to jeszcze muszę to wiedzieć bo chcę tam żyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
głownym adresem przydatnym ci bedzie nav.no ta organizacja zajmuje sie tu szukaniem pracy swiadczeniami i generalnie wszystkim jest tez chyba po ang no i skatt.no strona urzedu podatkowego gdzie tez zanjdziesz przydatne info tez po ang
powodzenia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok