Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
(1058 niezalogowanych)
3 Posty
Antoni Kacała
(Antoni87)
Wiking
Witam serdecznie. Nazywam się Antoni Kacała, mam 25 lat, jestem z Wrocławia. W Polsce pracowałem dotychczas jako kasjer, kucharz, magazynier (bez uprawnień na wózki), i biurze obsługi klienta. Teraz zdecydowałem się na prace w Norwegii, przyjechać mogę pierwszym transportem a żadna praca mi nie jest straszna. Liczę jednak na start minimum na 190 NOK/h Po za polskim jestem w stanie względnie porozumieć się po angielsku -choć biegle to to z pewnością jeszcze nie jest. Ważna jest dla mnie również podczas oferty ewentualna pomoc w zakwaterowaniu chociaż w pierwszym miesiącu ponieważ dopiero po pierwszym miesiącu było by mnie stać na najem na własny koszt. To już tyle o mnie Jeśli dzięki moim nie wygórowanym minimum jest tutaj osoba chętna mi pomóc / dać pracę liczę na oferty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
Antoni87 napisał:
Witam serdecznie. Nazywam się Antoni Kacała, mam 25 lat, jestem z Wrocławia. W Polsce pracowałem dotychczas jako kasjer, kucharz, magazynier (bez uprawnień na wózki), i biurze obsługi klienta. Teraz zdecydowałem się na prace w Norwegii, przyjechać mogę pierwszym transportem a żadna praca mi nie jest straszna. Liczę jednak na start minimum na 190 NOK/h Po za polskim jestem w stanie względnie porozumieć się po angielsku -choć biegle to to z pewnością jeszcze nie jest. Ważna jest dla mnie również podczas oferty ewentualna pomoc w zakwaterowaniu chociaż w pierwszym miesiącu ponieważ dopiero po pierwszym miesiącu było by mnie stać na najem na własny koszt. To już tyle o mnie Jeśli dzięki moim nie wygórowanym minimum jest tutaj osoba chętna mi pomóc / dać pracę liczę na oferty



tak mało,proponuję krzyknąć minimum 250nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Antoni Kacała
(Antoni87)
Wiking
hmm.. ciekawe Jednak jak wspomniałem "minimum na początek" -no i problem z mieszkaniem na start więc wymagający nie jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
257 Postów
mirek rumianek
(mir_rum)
Stały Bywalec
Antoni87 napisał:
hmm.. ciekawe Jednak jak wspomniałem "minimum na początek" -no i problem z mieszkaniem na start więc wymagający nie jestem


adeco ci wszystko załatwi.
tylko tam masz szanse na spełnienie swoich marzeń.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
To jakiś żart?? nie??

Nic nie umiesz, papieru żadnego nie masz, angielski kali pić-kali jeść... a tak skromnie chcesz 190 na początek i pomoc w zakwaterowaniu...

Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Poloniusz)
Wiking
Jestes koles naprawde pierdolniety . Powiedz dlaczego ktos mialby Tobie zalatwic prace jeszze hohoo za taka stawke ,zamiast naprzyklad swojakowi. Jestes na jakis lekach czy jak. ?Ja pierdole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Antoni Kacała
(Antoni87)
Wiking
jako pomoc kucharza nadawał bym się wyśmienicie -jako kucharz ze startu wole nie ryzykować -nie znam norweskiej kuchni W Polsce "na restauracji" u jednego pracodawcy spędziłem 6 lat a to w końcu nie najgorzej opłacana branża Faktem jest że co ważniejsze gdzie bym nie pracował gwarantuję odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i 100% motywację do pracy, a żadnej się nie boję -cztero osobowa rodzina sama się przecież nie wyżywi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Brunetka)
Wiking
Napisałam Ci wiadomość na "pw"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
jak już napisałem kiedyś ,,dobrze że za marzenia nikt nikogo nie karze ,, bo ty byś dostał dożywocie


co innego jest pisać głupoty a co innego zobaczyć i poczuć sól ziemi czarnej na własnej skórze

jestem w 100% pewien że nikt nie da ci takiej stawki na samym początku a co jeszcze bez znajomości języka norweskiego

napij się wódki , spirytusu czy tam czego chcesz i idź spać człowieku , może ci przejdzie to całe rozmyślanie i polemizowanie nad tym czego nigdy nie uzyskasz

może spróbuj iść do jakiegoś psychoanalityka , być może on wysłucha ciebie i poradzi coś na to - radzę spróbować jak najszybciej do póki jesteś jeszcze w Polsce i możesz porozmawiać we własnym języku

bo tutaj psychoanalityk drogi , a w dodatku trzeba znać język mistrzu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
podobno zigziaka wzięli do kuchni na rewelacyjnych stawkach ....aż 150 NOK !!!
to pojechałeś mu po piętach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok