po jaki czasie można isć na chorobowe bez zwolnienia lekarskiego, chodzi mi o te 3 dni co kwartalnie można wykorzystać.
14 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe